Děti do škol stále v plné míře nemohou, ale fotbaloví fanoušci slaví. O víkendu se část z nich podívá na stadiony

Finále první ligy budou moci od víkendu navštěvovat skalní fanoušci v omezené míře. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

První fotbalová liga uvítá o víkendu na zápasech první fanoušky. Ministerstvo zdravotnictví souhlasilo s tím, že kluby budou moci zaplnit 10 % kapacity hlediště. Do těchto deseti procent budou započítáni i pořadatelé, novináři, fotografové a ostatní personál starající se o průběh zápasu. Podmínkou vstupu bude samozřejmě předložení platného a negativního PCR testu.

Vstup pouze pro skalní fanoušky

Kvůli omezeným kapacitám bude moci na fotbal pouze majitel permanentní vstupenky a další dlouhodobí partneři klubu. Spolu s permanentkou budou muset předložit také PCR test, který neubude starší 48 hodin. Samozřejmostí je nošení respirátoru po celou dobu utkání. Ligová fotbalová asociace chce tak svým fanouškům nabídnout alespoň v omezené míře závěr sezóny.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Fotbalové zápasy probíhají bez fanoušků už od 4. října. Hned poté byla fotbalová liga přerušena kvůli pandemii a od poloviny prosince mohli zápasy navštěvovat pouze partneři klubu. I ti museli dodržovat bezpečnostní opatření a zúčastnit se mohlo maximálně 300 osob. Fotbalová vyjímka je spíše raritou. Většina služeb a obchodů je stále zavřených a do školy se prozatím vrátili jen žáci 1. stupňů základních škol.

Zdroj: LFA

55 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 289 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Tajemství instalatérů, která prodlouží životnost pračky nejméně o pět let a zabezpečí spolehlivou funkčnost
JakZdravě.cz
Česnek konzumovaný nalačno působí jako přírodní antibiotikum a chrání před infarktem aneb skryté prokázané benefity
VědaŽivě
Transformace buněk může být lékem na závažnou civilizační chorobu
ArmádníZpravodaj
Ikonický Colt 1911 slouží americkým vojákům již 110 let. Jedná se o bezkonkurenční zbraň