Po smrti královny Alžběty se spustila tajná operace Unicorn. Dopad bude mít na každého z nás

Po smrti královny Alžběty se spustily tajné operace Unicorn a London Bridge. Do sestavení scénáře po svém skonu se zapojila i sama panovnice.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Den D. Tak je označováno v britských plánech datum, kdy královna Alžběta zemře. Tento den nastal ve čtvrtek 8. září. V 96 letech podlehla náhlým zdravotním komplikacím při svém pobytu na hradě Balmoral ve Skotsku, zní oficiální verze. Po smrti britské panovnice se ale vyrojila také spousta konspiračních teorií, které tvrdí něco jiného. Příznivci teorie QAnon upozorňovali na smrt královny Alžběty mnoho měsíců. Teď připomněli, že k úmrtí britské panovnice došlo už dávno a pouze se čekalo oznámení této události, jak píše web Hlídací pes.

Konspirátoři očekávají lepší časy

O zveřejnění se měly postarat takzvané „bílé klobouky“, což mají být zástupci dobré strany. Naopak královna a celá britská rodina patří k té špatné straně, která musí být odstavena ze svého vlivu. QAnon popisují současný svět jako „deep state“, kdy elity jsou označovány jako satanisté, kanibalové, sexuální predátoři a obchodníci s dětmi, informuje dále web Hlídací pes. S teorií QAnon se pojí číslo 17, které hraje roli i v datumu oznámení skonu britské panovnice. Součet čísel dne a měsíce z data úmrtí Alžběty dává dohromady sedmnáct.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Lidé před Buckinghamským palácem po smrti Alžběty

Nejen příznivci QAnon přišli se svou teorií o smrti britské královny. Objevila se také konspirace o tom, že přichází nadvláda Slovanů, protože skonem Alžběty zemřela ještěří královna. Reptiliánská teorie věří, že světoví vůdci, lídři či členové králové rodiny nejsou lidské bytosti, ale ještěři. Úmrtím královny tak má začít „zlatá éra, kterou budou řídit Slovanské národy na 25 936 roků“, píše dále web Hlídací pes. Konspiračním teoriím nahrávají také tajné plány, na základě kterých se aktuálně postupuje.

Plány počítají se všemi detaily

Úmrtím královny Alžběty započaly dvě operace. Jedná se o akci s názvem Unicorn a London Bridge. Jak píše web iPrima, sama britská panovnice byla do plánů osobně zapojená. Do detailů je tak naplánováno všech 10 dnů následujících po skonu britské panovnice až do jejího pohřbu. Operace Unicorn musela být zahájena, protože královna zemřela ve Skotsku a bylo nutné mít scénář na dobu, než se rakev s tělem dopraví do Londýna. Operace London Bridge pak odhaluje, co se bude dít v jednotlivých dnech.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Libry

Nejde jen o přesuny rakve či plánovaný projev nového panovníka Charlese, ale také o zrušení komediálních pořadů ve vysílání veřejnoprávní televizi BBC i zákaz obchodování na londýnské akciové burze v den pohřbu. Myšleno je na nejmenší detaily. Tisknou se nové bankovky s portrétem nastupujícího krále a z oběhu mizí ty stávající. Obměněny budou i vojenské či policejní uniformy a úpravou projde také státní hymna. Změní se God Save the Queen na God Save the King, informuje web E15.

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články