Putinovy milenky – tajný svět šéfa Kremlu, o kterém neví ani jeho nejbližší okolí

Většina lidí vidí v ruském prezidentovi Putinovi krutého vládce. Pro některé ženy je ale charismatickým mužem hodného obdivu.

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Soukromý život šéfa Kremlu je dlouhodobě zahalen tajemstvím. Oficiálně je Putin rozvedeným mužem a žádné zprávy o svých dalších vztazích nikdy sám nevypustil. Na první pohled to proto vypadá, že bývalá manželka ruského prezidenta Ljudmila Alexandra Škrebnovová je jedinou ženou v Putinově životě. Pravda je ale zřejmě naprosto jiná. V minulosti se dokonce objevily zprávy, že už během manželství měl Putin milenky. Přestože tak na první pohled vypadá partnerský život šéfa Kremlu velmi nudně, realita je zřejmě zcela jiná.

Děti ruského prezidenta

Potvrzují to i slova opozičníka Alexeje Navalného, který uvedl, že „monarcha si potrpí na bouřlivý osobní život“, informuje web Novinky. Ze svých románků nemá Putin jen mnoho zážitků, ale také dětí. Z poměru s uklízečkou Světlanou Krivonogikhovou má mít dceru Elizavertu, která je tak třetí Putinovou dcerou. S exmanželkou má Marii a Jekatěrinu. Přestože nejde o oficiální informaci, spekulaci potvrzuje například fakt, že se z uklízečky Krivonogikhové stala miliardářka, která vlastní akcie banky Rossija, lukrativní byty, firmy i jachty.

Velmi dobře se má také aktuální Putinova milenka Alina Kabajevová. S ní rozhodně nešlo o nějaký krátkodobý románek. Bývalá gymnastka a olympijská vítězka má mít s šéfem Kremlu údajně čtyři děti. Dvě dcery a dva syny. Před pár měsíci se objevila informace, že je opět těhotná, jak píše web TN. Ruská hlava státu tentokrát nadšená údajně nebyla. Nemusí to být nijak překvapující, protože Putin by dalším dítětem od Kabajevové měl už osm potomků. Oficiálně ale jde jen o dvě dcery z prvního manželství.

Putin může být prý i gay

Svůj druhý sňatek měl v minulosti uzavřít právě s Kabajevovou. Nasvědčuje tomu skutečnost, že bývalá gymnastka je velmi dobře zajištěná. Nedávno měla nakoupit několik luxusních nemovitostí v Turecku, na začátku ruské invaze na Ukrajinu zase měla odcestovat do svého horského sídla ve Švýcarsku. Zároveň je ale třeba opět zdůraznit, že všechno je jen v rovině spekulací. Mužnou hruď ruského prezidenta, kterou dříve velmi rád ukazoval nahou například při jízdě na koni, možná nevidí ani tak často ženy jako muži.

iZdroj fotografie: Depositphotos
V minulost proběhlo mnoho protestů LGBT komunity kvůli Putinově nesnášenlivosti vůči homosexuálům

Jak Události247 informovaly, není vyloučeno, že je Putin latentní homosexuál. Ruský prezident je znám svou velkou vyhraněností vůči sexuálním menšinám. Nemusí jít ale o jeho odpor k ní, ale o skutečnost, že se k ní řadí. To by vysvětlovalo i proč od jeho rozvodu nepředstavil oficiálně žádnou svou novou partnerku. Informace o zmíněných ženách naopak může šířit sám Kreml s cílem vyhnout se pochybnostem o orientaci svého vůdce.

Kolik má podle vás Putin celkem dětí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Martin Duplák

Bývalý redaktor webu ČT24, jehož koníčkem, a dlouhodobě i denní prací, jsou ekonomika a finance. Zaměřuji se také na kulturu a osobnosti.

Zobrazit další články