Nový seriál Netflixu budou milovat hlavně všichni fanoušci seriálu Chirurgové - Události247.cz

Nový seriál Netflixu budou milovat hlavně všichni fanoušci seriálu Chirurgové

Nový seriál Netflixu z prostředí newyorské nemocnice Lenox Hill potěší všechny fanoušky, kteří milovali seriál Chirurgové (Grey’s Anatomy). Pokud hledáte nový pořad, který vás vtáhne do každodenního ruchu nemocničního prostředí, tento vás jistě zaujme.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Je skvělý i jako osvěta často nedoceněných lékařů. Seriál dá svým divákům nahlédnout pod pokličku tohoto náročného povolání.
Autentické emoce z prostředí nemocnice

Dokumentární seriál Lenox Hill v osmi epizodách sleduje každodenní ruch newyorské nemocnice, která stojí na Manhattanu od roku 1857. Netflix zažívá velké úspěchy svými jedinečnými reality show. Právě z toho důvodu, je i Lenox Hill koncipován tak, aby nesl tyto prvky. Dokumentární seriál mapuje čtveřici lékařů, jejichž soukromí i kariérní cíle vymezují hlavní tematické linie seriálu. Vzhledem k tomu, že se jedná o dokument, připravte se na autentické záběry, emoce zajímavá lidská dramata, se kterými se lékaři v nemocnici běžně setkávají.


iZdroj obrázku: Pixabay.com
Nový seriál bude z prostředí nemocnice Lenox Hill

Přestože natáčení probíhalo do loňského podzimu, tedy ještě před rozšířením celosvětové pandemie, v seriálu není nouze o stresující situace a dramatické události. Během dokumentovaných zákroků a operací tak budete mít možnost spolu s lékaři vyzkoušet své pevné nervy.

Chod nemocnice z pohledu čtyř lékařů

Osmidílná série Lenox Hill je dílem tvůrčí dvojice Adi Barash a Ruthie Shatz. V centru vyprávění stojí primář neurochirurgie David Langer, jeho kolega a zástupce John Boockvar, doktorka z urgentního příjmu Mirtha Macri a internistka z porodního oddělení Amanda Little Richardson. Jednotlivé epizody prostupují plynulé přechody mezi nadějí a smutkem. Na jedné straně v Lenox Hillu přicházejí na svět děti, v jiné chvíli tady ale svádí boj s vážnou nemocí jiné pacienti.

Pokud si libujete v autentických emocích a mapování reality bez příkras, pusťte se do sledování. Všechny epizody Lenox Hillu najdete na Netflixu s českými titulky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (82%) 118 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Zdravé náhrady pšeničné mouky pro každý účel. Mají méně kalorií a neobsahují lepek
JakZdravě.cz
Trápení s trávením bude minulostí. Bylina, kterou máte doma, uleví bleskurychle i bez lékařské návštěvy
VědaŽivě
Život na Marsu nikdy neměl šanci. Důvod je prostý, uvádí nová studie
ArmádníZpravodaj
Velké odhalení: USA mají protisatelitní zbraně, které nahánějí hrůzu světovým velmocím