Ani princ William a Kate neměli vždy idylku. Potýkali se s problémy a dokonce se na čas rozešli velmi zvláštním způsobem

Ačkoliv vypadají šťastně, nebylo tomu tak vždy. Princ William a vévodkyně Kate měli jisté trable, o kterých nemluvili.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ukázkou, že to vždy nedopadne podle představ, je jeden z nejznámějších párů planety, a sice princ William a jeho žena Kate. Ti se nyní předvádí jako šťastný usměvavý páreček, který přináší radost všude tam, kde se vyskytne. I oni měli nicméně jistou krizi, a na chvíli se dokonce rozešli, než se zase dali dohromady a rozhodli, že vstoupí do svazku manželského.

Vztahové potíže v královské rodině

Kate pro prince Williama nebyla zrovna nejvhodnější společnicí, především pak proto, že neměla „modrou krev“. Rodina však jeho volbu tolerovala a naopak jej ve vztahu s Kate podporovala. (což se nedá říct o princi Harrym a jeho ženě Meghan) Na obou bylo vidět, jak se jeden druhému líbí a jak si spolu sednou; i tak se ovšem pár potýkal s několika problémy, jimiž se nechal semlít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Odloučení prince Williama a Kate trvalo nakonec jen několik měsíců.

Nakonec si zamilovaní partneři řekli v roce 2007 sbohem, a údajně se princ William rozešel s Kate po telefonu. K tomuto kroku jej měly vést obavy ze společné budoucnosti, když začala veřejnost spekulovat o možných zásnubách. Následně tak mladý princ znejistěl a začal ze vztahu pomalu vycouvávat, až mu nakonec musela radit a pomáhat sama královna.

Jak si k sobě našli cestu zpět

Alžběta II. měla mladému princi poradit, aby nespěchal a dal svým citům čas. Ten tak učinil a vše si nakonec ujasnil. S Kate mezi tím zůstávali i nadále v kontaktu a o několik měsíců později je přistihli, jak se spolu opět líbají. Nakonec se začal jejich vztah pomalu vracet do starých kolejí, až se nakonec vydali na společnou dovolenou na Seychely.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Manželský pár oslavil 29. dubna 10 let výročí od jejich velkolepé svatby.

Při další dovolené v roce 2010 požádal princ William svou vyvolenou Kate o ruku v blízkosti hory Mount Kenya. K tomu použil prsten své matky, princezny Diany, který k této příležitosti ukrýval před zraky ostatních. Nyní pár působí na veřejnost jako by měl vždy výborný vztah, jejich manželství je však tak silné jen díky tomu, že si spolu prožili nejen to dobré, ale i to zlé.

Zdroj: Mirror

103 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1557 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Tajemství instalatérů, která prodlouží životnost pračky nejméně o pět let a zabezpečí spolehlivou funkčnost
JakZdravě.cz
Česnek konzumovaný nalačno působí jako přírodní antibiotikum a chrání před infarktem aneb skryté prokázané benefity
VědaŽivě
Transformace buněk může být lékem na závažnou civilizační chorobu
ArmádníZpravodaj
Ikonický Colt 1911 slouží americkým vojákům již 110 let. Jedná se o bezkonkurenční zbraň