Mladá hvězda sítě TikTok spáchala sebevraždu. Nebála se opravdové práce

Devatenáctiletá dívka ze severu Tasmánie si získala srdce odběratelů příběhy z farmaření. Na sociální síti měla více než 51 tisíc fanoušků.
i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Svět sociálních sítí přišel na začátku července o jednu ze svých hvězd. Teprve devatenáctiletá dívka ze severu Tasmánie, který byla fanouškům na síti TikTok známá jako mladá farmářka, krátce po zveřejnění svého posledního videa spáchala sebevraždu. Její čin byl šokem jak pro její rodinu, tak pro fanoušky, kterých měla přes 51 tisíc.
Jet za dívkou snů do Tasmánie

Její poslední video mělo 270 tisíc shlédnutí. Celé bylo podbarveno americkou country písní, kterou si mladá dívka na záběrech zpívala. V textu písně se praví „Jak daleko byste jeli pro dívku svých snů?“ Během videa Caitlyn ukazovala různé fotografie ze svého života a práce na farmě. A pak se zeptala: „A co třeba Tasmánie?“

Nečekaná smrt dívky byla pro její rodinu i fanoušky překvapením. Rodina o problémech netušila. Její otec Phillip médiím řekl, že jeho dcera byla krásná a bláznivá žena. A byla neocenitelným článkem rodiny. Podle matky Richele dokázala vždy rozesmát celou místnost. Ocenila, že její dcera se nebála ušpinit si ruce u práce, což farmaření bezesporu obnáší.

Práce na rodinné farmě

Caitlyn se snažila propagovat farmaření žen. Pochází z rodiny, která na severu Tasmánie vlastní 600 hektarů zemědělských pozemků. Hospodaří na nich už po čtyři generace. Ve videích lidem ukazovala denní rutinu práce na farmě. Nechyběly ani dojemné okamžiky například v době, kdy se pečlivě starala o nemocnou jalovici.

Letos v květnu prozradila, že si zemědělskou kariéru zvolila již před třemi lety. Tehdy si uvědomila, že jí studium na škole nepřináší uspokojení a přihlásila se na dobytčí statici Sunday Creek. Zde si zdokonalila své znalosti v zemědělství, kterému se chtěla do budoucna věnovat. Byla fanouškem filmů a také fotbalu. Aktivně ho hrála za klub v Devonportu.

Zdroj: News

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 462 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Bydlím zdarma v chytrém domečku o pár metrech čtverečních. Postavila jsem ho svépomocí bez hypotéky a nemůžu být šťastnější
JakZdravě.cz
Tělo vám těmito symptomy předpovídá infarkt. V žádném věku je nepodceňujte, důsledky mohou být fatální
VědaŽivě
Pozor, i v Česku narazíte na smrtelně jedovaté pavouky. Co dělat po styku s nebezpečným osminožcem?
ArmádníZpravodaj
Britské námořnictvo o polovinu zvýší sílu svých torpédoborců. Co je důvodem tak razantního kroku?