Podoba královské dcery Lilibet je stále velká neznámá. - Události247.cz

Podoba „princezny“ Lilibet v utajení. Harry a Meghan tak mohou činit z několika důvodů

Jsou to téměř 3 měsíce, co se princi Harrymu a vévodkyni Meghan narodila dcera. Veřejnost ji však zatím neviděla, důvodem může být touha po zisku.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak nová členka britské monarchie vypadá? Na tuto otázku zatím veřejnost nezná odpověď. Fotografie ani videa dvouměsíční Lilibet Diany nebyly dosud zveřejněny a dítě Harryho a Meghan se zatím neobjevilo ani na žádné akci královské rodiny. Není tak divu, že média i veřejnost hledají důvody, které královský pár k tomuto rozhodnutí vedou.
Důvodem mohou být křtiny

Podle odborníka na britskou monarchii Kamila Rodana se královské děti ukazují většinou při odchodu z porodnice. V některých případech ale až při křtu, který se koná šest a více měsíců po porodu. Nezveřejnění fotografií nové členky královské rodiny tak nemusí příliš znamenat. Důvody, které vévodu a vévodkyni ze Sussexu vedou k utajení podoby dcery mohou být různé. Podle expertů jim může jít o ochranu dítěte, ale také je k tomu může vést snaha na fotografiích vydělat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

A spekuluje se ještě o jedné možnosti, která může vést Harryho a Meghan ke skrývání podoby malé Lilibet. Královský pár může křest dcery odkládat, aby se ho zúčastnila také královna Alžběta II. Ta byla dříve součástí většiny křtů, v poslední době už to ale není pravidlem. Z potomků prince Williama byla na obřadu jen u nejstaršího. Může tak uplynout ještě několik měsíců, než bude první fotografie dcery prince Harryho zveřejněna.

Lilibet je po královně

Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová je jedenácté pravnouče královny Alžběty II. A je osmá v pořadí na britský trůn. Jméno Lilibet dostala na počest právě současné hlavy britské monarchie, kterou rodina v soukromí oslovuje Lilibet. Druhé jméno vybral princ Harry na počest své matky, zesnulé princezny Diany.


iZdroj fotografie: Depositphoto

Malá Lilibet není jediným dítětem vévody a vévodkyně ze Sussexu. V květnu 2019 Meghan porodila princi Harrymu syna Archieho. Narození syna tehdy novinářům oznámil sám otec – tři dny poté, co byl Archie na světě. Meghan svého prvního potomka rodila v Londýně. Lilibet přišla na svět ve Spojených státech, kde aktuálně královský pár žije. Dcera Harryho a Meghan se anrodila na luxusní soukromé klinice v Kalifornii.

Zdroj: TV Nova

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 401 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Celý život děláte stejnou chybu. Nesprávným používáním čistících prostředků ztrácíte čas i energii
JakZdravě.cz
Už jste o ní slyšeli? Výhody ajurvédské triphaly jsou nepopiratelné. Zde jsou hlavní důvody, proč byste ji měli denně konzumovat
VědaŽivě
Chcete v životě více vášně a sexuálního napětí? Stačí si dopřát 15 minut slunečního světla denně, tvrdí nová studie
ArmádníZpravodaj
F-15EX Eagle II je prošpikován nejnovější technologií. Z 50 let starého stroje je znovu obávaný válečník