Hejma se obul do Xavera Veselého | Události247.cz

Hejma se překvapivě obul do bývalého kolegy Xavera Veselého. Klesl prý do absolutního suterénu

Známý hudebník Ondřej Hejma se ve své show na internetu pustil do svého bývalého kolegy z XTV Luboše Veslého. Kritizoval jeho pořad „Podtrženo, sečteno“.

i Zdroj fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Tento formát přitom lídr kapely Žlutý pes, Hejma, pomáhal vymýšlet. Teď ale pořad označil za hospodské řečičky té nejnižší kategorie. Vadí mu, že pořad měl původně vypadat jako zábavné glosování aktuálního dění, to už ale v současnosti nesplňuje. Podle zpěváka se teď změnil do podoby, která je velmi podobná „Katovně“, tedy známému pořadu, který Podle Hejmy urážel a ponižoval určité lidi.
Hejmovi vadí, jak se Veselý opřel do olympijské „covidové“ výpravy

Jako důkaz ve svém videu ukázal Hejma část pořadu „Podtrženo, sečteno“, kde jeho místo zaujal nový Xaverův oblíbenec Petr Holec. Tento komentátor byl dříve velmi uznávaný, teď se stal společníkem Xavera Veselého a podle Hejmy mu „pomáhá mu šířit demagogii a výmysly, které mají sloužit těm, kdo zrovna Xaverovi imponují“. V klipu, který se stal terčem Hejmovy kritiky, oba moderátoři zrovna mluví o příletu „covidové“ olympijské výpravy do Tokia.


iZdroj fotografie: Depositphotos

„Slyšeli jsme neustále, že to je strašná ostuda, to letadlo. Tohle je vlastnost, která se v Čechách občas objevuje. Jak je to malý národ a lidi nejsou zvyklí moc cestovat, tak mají pocit, že se celý svět na ně dívá, a že když se něco takového stane, ten svět to strašně prožívá,“ komentuje to Hejma s tím, že po týdnu už je všem celá záležitost úplně fuk a nikdo si na problém české výpravy na olympiádě ani nevzpomene. 

Skončí Veselého pořad v propadlišti dějin?

Co se týká Veselého, Hejma mu vyčetl, jak se vyjadřoval o lékaři Voráčkovi, který byl podle prvních informací tím, kdo měl sportovce nakazit. Nic takového se ale nakonec nepotvrdilo. „To už je normální obvinění, že ten člověk někoho nakazil, že někomu ublížil, samozřejmě bez důkazů,“ rozčiluje ze zpěvák. „Holec si potom přisadil, že to je doktor, který měl dohlížet. Voráček je známý fyzioterapeut, kterého si vyžádali sami sportovci, a rozhodně tam nehrál žádnou roli covidového policisty,“ doplňuje.


iZdroj fotografie: Facebook / Xaver

Co ovšem hudebníka rozčílilo do běla, byla Veselého věta, že kdo si nepřiveze medaili, přiveze si covid. „To už je absolutní suterén, to už to Xaver těm lidem přeje?“ rozlítil se Hejma a dodává: „Pro mě tahle věta je hnus fialovej.“ Jak to bude s Veselého pořadem v XTV dál, je zatím ve hvězdách.  Navíc už se ani moc nepřátelí s Hanou Lipovskou, se kterou se snažil v Radě ČT poškodit generálního ředitele Dvořáka.

Zdroj: Forum24

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 434 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Zdravé náhrady pšeničné mouky pro každý účel. Mají méně kalorií a neobsahují lepek
JakZdravě.cz
Trápení s trávením bude minulostí. Bylina, kterou máte doma, uleví bleskurychle i bez lékařské návštěvy
VědaŽivě
Život na Marsu nikdy neměl šanci. Důvod je prostý, uvádí nová studie
ArmádníZpravodaj
Velké odhalení: USA mají protisatelitní zbraně, které nahánějí hrůzu světovým velmocím