Kate možná odpustila Harrymu, ale odpustí William někdy Meghan? Rodinné rozepře nejsou zdaleka u konce

Vztahy v Buckinghamském paláci nejsou v poslední době zrovna ideální. Problémy začaly po odchodu prince Harryho a vévodkyně Meghan z královské rodiny; tím to ovšem neskončilo.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poté, co byl odvysílán kontroverzní rozhovor v televizním pořadu slavné moderátorky Oprah Winfreyové, ve kterém Meghan naznačila rasismus v královské rodině, se vztahy ještě více vyostřily. Britové teď situaci s napětím sledují a doufají, že si všichni zúčastnění co nejdříve odpustí.

Meghan je Wiliamovi od začátku trnem v oku

Po pohřbu prince Philipa, který se konal 17. dubna 2021 na hradě Windsdoru, to vypadá, že manželka prince Wiliama (vévodkyně Kate) svému švagrovi Harrymu jeho jednání vůči královské rodině odpustila. Není však jisté, jestli toho bude vůči Meghan schopen také její manžel, toho totiž vztek kvůli jejím výrokům v televizní show ještě nepřešel.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Meghan překáží více členům královské rodiny.

Že bude odpuštění švagrové trvat delší dobu si myslí i členové královské rodiny. Meghan totiž v rozhovoru zaútočila na Kate, když řekla, že ji rozplakala. Ta se přitom své švagrové pokoušela vysvětlit povinnosti a náležitosti, které ke královskému životu patří. Její snahy ale Meghan bohužel pochopila špatně, což způsobilo ono nedorozumění.

Britové Kate milují, podle nich je jako princezna Diana

Manželka prince Williama je veřejnosti vnímána podobně jako princezna Diana. Lidé ji vidí jako citlivou ženu, která se drží v ústraní, aby podpořila svou rodinu a zemi. I proto berou výtku od Meghan trochu osobně. Harryho drahá je od počátku největší překážkou pro Williama, který byl od počátku proti sňatku svého bratra. Podle něj se totiž Meghan zajímala více o osobní prospěch než o blaho královské rodiny. To ale Harryho od svatby neodradilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle některých politologů je stále šance, že by se bratři smířili.

Pohár Viliamovy shovívavosti však přetekl v okamžiku, kdy viděl zmiňovaný televizní rozhovor. Britská veřejnost vidí šanci na usmíření mezi bratry v blížícím se výročí nedožitých 60. narozenin jejich matky, princezny Diany. Při této příležitosti má být také veřejně odhalena její socha. Zatím však nenáí jasné, jestli se této slavnostní události Harry a Meghan zúčastní. Ta totiž kvůli pokročilému stupni těhotenství nebyla ani na pohřbu prince Philipa.

Zdroj: DailyMail

107 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 295 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Tajemství instalatérů, která prodlouží životnost pračky nejméně o pět let a zabezpečí spolehlivou funkčnost
JakZdravě.cz
Česnek konzumovaný nalačno působí jako přírodní antibiotikum a chrání před infarktem aneb skryté prokázané benefity
VědaŽivě
Transformace buněk může být lékem na závažnou civilizační chorobu
ArmádníZpravodaj
Ikonický Colt 1911 slouží americkým vojákům již 110 let. Jedná se o bezkonkurenční zbraň