Rasismus v královské rodině? Oprah Winfreyová byla po rozhovoru s Harrym a Meghan úplně v šoku

Slavná moderátorka se vyjádřila k interview, které v březnu dělala s britským princem Harrym a jeho manželkou Meghan. Kontroverzní rozhovor způsobil rozruch ve společnosti i v královské rodině.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V nesestříhaném 3,5hodinovém rozhovoru zaznělo mnoho zajímavého, a i když je moderátorská ikona převelice zkušená, neměla prý tušení, že její pořad s účastí slavných manželů vyvolá tak silné reakce. Šokující pro ni bylo Meghanino prohlášení, že jeden z členů královské rodiny měl obavu, jak tmavou pleť bude mít jejich syn Archie. Moderátorka byla tak překvapená, že se v rozhovoru na chvíli odmlčela a hledala ta správná slova.

Vévodkyně přiznala i myšlenky na sebevraždu

Interview mělo podle Oprah takový ohlas hlavně proto, že měl královský pár snahu na její otázky pravdivě odpovídat. Vévodkyně navíc uvedla, že měla o přivdání se do královské rodiny velmi naivní představy, a mimo jiné pak také přiznala, že se chtěla zabít. Požádala prý tehdy o pomoc prostřednictvím palácového odboru lidských zdrojů, bylo jí ale řečeno, že nemohou nic dělat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Harry dodal, že se cítil v královském životě jako v pasti, a že byl překvapený, jak ho v loňském roce jeho rodina finančně odstřihla a připravila o ochranku. Měl prý také pocit, že jeho rodina Meghan dostatečně nepodporuje v době, kdy trpěla útoky bulváru a nepravdivými informacemi, které se o ní objevovaly.

Obliba Harryho a Meghan se v Británii propadla na historické minimum

Tým okolo moderátorky měl nakázáno, aby o rozhovoru s nikým nemluvil, dokud se neodvysílá. Možná i proto pak přišly tak silné reakce. Interview bylo odvysíláno 8. března v televizi CBS a vidělo ho téměř 50 milionů lidí po celém světě. V USA ho televizní diváci viděli den před tím, než si ho mohli pustit také lidé ve Velké Británii.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zmiňovaný rozhovor po odvysílání vyvolal po celém světě bouřlivé reakce a u britské veřejnosti pak dokonce podle průzkumu klesla obliba Harryho a Meghan na nejnižší úroveň za celou dobu měření. Na nedávný pohřeb svého dědečka prince Philipa přijel do Londýna pouze Harry, jeho žena zůstala kvůli těhotenství doma v Americe, kde teď pár žije.

Zdroj: Dailymail

139 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 141 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Tajemství instalatérů, která prodlouží životnost pračky nejméně o pět let a zabezpečí spolehlivou funkčnost
JakZdravě.cz
Česnek konzumovaný nalačno působí jako přírodní antibiotikum a chrání před infarktem aneb skryté prokázané benefity
VědaŽivě
Transformace buněk může být lékem na závažnou civilizační chorobu
ArmádníZpravodaj
Ikonický Colt 1911 slouží americkým vojákům již 110 let. Jedná se o bezkonkurenční zbraň