Při natáčení videa v Alpách zemřel youtuber | Události247.cz

Známý youtuber zemřel v Alpách při natáčení riskantního videa. Svět internetových umělců truchlí

Ve 22 letech měl všechno, o čem jeho vrstevníci sní, byl známý, cestoval po celém světě a vydělával skvělé peníze. To se ale dánskému youtuberovi stalo osudným.

i Zdroj fotografie: Facebook / Albert Dyrlund
                   

Albert Dyrlund dělal práci, která ho baví a na internetu ho sledovaly statisíce lidí. Jeho mladý život ale skončil při natáčení videa v italských Alpách, kde se zřítil ze stovek metrů a na místě bohužel zemřel. Jeho fanoušci teď smutní a varují ostatní, aby byli při natáčení riskantních videí opatrní nebo se jim úplně vyhnuli.
Dán měl nakročeno k závratné kariéře

Dyrlund měl pestré portfolio. Byl známý také jako hudebník a umělec. Fanoušci si zamilovali především jeho písně Emoji a Waffles. Mladík byl také skvělým komikem, svůj talent ukázal ve filmu „Team Albert“, který vyšel v roce 2019 a získal cenu diváků na Dánských filmových cenách. Pokus o videozáznam z hory Seceda ve Val Gardeně, která je vysoko v horách, se mu však stal osudným. Při natáčení se totiž zřítil z výšky 656 metrů.


iZdroj fotografie: Depositphotos

I když na místo okamžitě letěl záchranářský vrtulník, mladému muži už bohužel nebylo možné pomoci. Zpráva jeho o tragické zasáhla fanoušky po celém světě. Nejvíce však truchlí jeho přátelé a příznivci z Dánska. „Odpočívej v pokoji, Alberte. Je to neskutečné, bylo ti teprve 22 let. Pro neznalé, byl od mládí velmi známým dánským youtuberem,“ napsal na sociálních sítích jeden z jeho sledujících.

Při honbě za senzací přišlo i život už několik mladých lidí

Dyrlundova nečekaná smrt zaskočila i jeho přítele Rasmuse Brohava, který je také úspěšným youtuberem z Dánska. „Jsem z toho mimo, je mi do pláče a nevím co říct. Nedokážu to pochopit. Navždy si tě budu pamatovat, díky za společný čas, příteli,“ napsal smutné vyjádření.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Smrt známé hvězdy vzbudila otázky, jestli někteří influnceři nejdou při honbě za popularitou moc daleko a neriskují zbytečně životy. Nedávno zemřela například Sofia Cheung, která se zřítila ze skály v honkongském Ha Pak Lai park při pořizování selfie. V únoru přišel o život i youtuber Timothy Wilks poté, co chtěl natočit fingované přepadení obchodu v Nashvillu. Majitel prodejny to však jako vtip nevzal a mladíka zastřelil.

Zdroj: New York Post

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 266 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Zdravé náhrady pšeničné mouky pro každý účel. Mají méně kalorií a neobsahují lepek
JakZdravě.cz
Trápení s trávením bude minulostí. Bylina, kterou máte doma, uleví bleskurychle i bez lékařské návštěvy
VědaŽivě
Život na Marsu nikdy neměl šanci. Důvod je prostý, uvádí nová studie
ArmádníZpravodaj
Velké odhalení: USA mají protisatelitní zbraně, které nahánějí hrůzu světovým velmocím