Marek Ztracený spadl na koncertě z podia | Události247.cz

Koncert Marka Ztraceného v Pardubicích měl nepříjemnou dohru. Zpěvák skončil v nemocnici

Známý zpěvák jen tak nezapomene na letošní koncert v Pardubicích. Záběry, které zveřejnil, ukazují nepříjemnou příhodu jeho turné.

i Zdroj fotografie: Facebook Marka Ztraceného
                   

Zpěvák Marek Ztracený nezapomene na svůj koncert v Pardubicích. Ten se uskutečnil 25. září ve zdejší hale. Koncert si užívalo mnoho fanoušků, kteří ji zaplnili. Doslova hrůza je polila během vystoupení, když se Marek ztracený naklonil k několika z nich. Neodhadl to a z jeviště se zřítil dolů. Nakonec skočil v nemocnici.
Divákům se zatajil dech

Zpěvák byl po pádu zjevně otřesený. Ale poté, co se vzpamatoval, svoje vystoupení dokončil. „Snad jste ocenili mé speciální číslo, které už nehodlám nikdy nikde zopakovat,“ reagoval po koncertě na svém Facebooku. Mnoho z jeho fanoušků a fanynek přiznalo, že se jim zatajil dech, když hrůzostrašný pád viděli. Ale zpěváka ocenili. „Bylo to super! Klobouk dolů za úžasný výkon i přes počáteční karambol. Snad bude bez následků těším se zase někdy příště,“ okomentovala výkon fanynka Dagmar.

Něco mezi Jamesem Bondem a Mr. Beanem 🙂
Od teď budu hrát koncerty v takové té zorbingové kouli 🙂
Taky už vím jak se cítil Jan Kraus tenkrát na miss 🙂
Díky za všechny zprávy !
Jsem už na cestě domů !
Pardubice ….stejně to za to stálo ! 😉❤️
Těším se do Ostravy !
#RestartTour2021

Zveřejnil(a) Marek Ztracený dne Neděle 26. září 2021

„Nádherný večer plný krásné muziky. Smekám, že po takovém dr*žkopádu jste celý koncert zvládl bez nejmenšího náznaku bolesti. Díky za krásný zážitek, a ať jste brzy fit,“ dodala Monika. Podobných komentářů na sociálních síti zpěvák obdržel doslova stovky. Fanoušci si mysleli, že po pádu byl zcela v pořádku, když zvládl dál vystupovat.

Noční pobyt v nemocnici

Brzy ale poznali, že se spletli. Zpěvák totiž po koncertu zamířil do místní nemocnice. „Máte tu skvělou nemocnici a fakt milý personál. Všechno je dobrý,“ uvedl Ztracený v noci na 26. září na svém facebookovém profilu. Vzkaz doplnil svojí fotografií z nemocničního lůžka. A žertoval, že se na speciální číslo dlouho připravoval. „Na začátku našich koncertů často říkám, že máme jediný plán a předsevzetí – skvěle vás pobavit a to i kdybychom se u toho měli stavět na hlavu. Dnes to bylo doslova,“ dodal s tím, že na Pardubice nikdy nezapomene.

P.s. Máte tu skvělou nemocnici a fakt milý personál 😉
Všechno je dobrý !
Připravoval jsem si toto speciální číslo…

Zveřejnil(a) Marek Ztracený dne Sobota 25. září 2021

Již v neděli dopoledne ale měl pro své příznivce příjemnou zprávu. „Díky za všechny zprávy! Jsem už na cestě domů! Pardubice ….stejně to za to stálo,“ napsal. A dělal si legraci, že příště bude raději vystupovat v zorbingové kouli. Ta by ho od takového dobrodružství asi ochránila. Dodal, že se těší do Ostravy. Zde by měl vystoupit v sobotu 2. října.

Zdroj: Facebook / Marek Ztracený / TV Nova

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 278 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Zdravé náhrady pšeničné mouky pro každý účel. Mají méně kalorií a neobsahují lepek
JakZdravě.cz
Trápení s trávením bude minulostí. Bylina, kterou máte doma, uleví bleskurychle i bez lékařské návštěvy
VědaŽivě
Život na Marsu nikdy neměl šanci. Důvod je prostý, uvádí nová studie
ArmádníZpravodaj
Velké odhalení: USA mají protisatelitní zbraně, které nahánějí hrůzu světovým velmocím