České respirátory jsou dnes nejlepší volbou

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Už dávno nemusíte sahat po respirátorech s neznámým původem, nebo po těch čínských, které nesedí dobře na český obličej. Dialekarna.cz nabízí kvalitní české respirátory GOOD MASK.

Nesedí vám na obličeje respirátor? Možná byl vyroben pro neevropské zákazníky

Řada lidí si stěžuje, že jim některé respirátory nesednou. To snižuje pohodlnost jejich nošení, ale rovněž účinnost. Respirátor musí totiž skutečně přiléhat na obličej a dostatečně těsně jej zakrývat. Podívejte se, jaké respirátory kupujete. Ty, které sednou se vyrábí v České republice. Značka GOOD MASK se stala synonymem pro perfektně padnoucí, a navíc též slušivé respirátory. Nejsou předražené a ideální je objednat si hned větší zásobu na internetu přes e-shop Dialekarna.cz.

Proč jsou GOOD MASK respirátory lepší?

Jde o respirátory FFP2, takže přesně o ty, které se mají jako ochrana před covid-19 používat. Tyto respirátory dosahují certifikovanou účinnost 95 %. Vyrábí se dvouvrstvé, ale současně skvěle prodyšné. Více než jiné značky. Díky tomu se v respirátorech GOOD MASK skvěle dýchá. Respirátor též nezatěžuje naši pokožku. Ta pod ním netrpí, nezhoršují či neobjevují se projevy akné.

Užijte si trochu pozitivních barev v době pandemie

V době pandemickou situací vynuceného nošení respirátorů potěší každé maličkost. Třeba i barevnost respirátorů. Nejenže je doladíme s oblečením, ale současně si můžeme vybírat barvu podle nálady i situace. Kromě bílých, černých a tělových respirátorů dodává značka též několik odstínů modrých, zelené, žluté, oranžové, červené, růžové i žluté respirátory.

Jsou GOOD MASK skutečně české?

Respirátory FFP2 od GOOG MASK lze považovat za skutečné české patrioty. U nás se vyrábí materiál na respirátory i ony samotné. Krom toho si máte možnost koupit i respirátory s drobnou českou vlaječkou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
Loupání česneku už nebude noční můrou. Za pár sekund se dá úplně bez pomůcek oloupat celá palice
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Zdravá a fit: Ideální cviky pro ženy po čtyřicítce, pro zdravé tělo i zdravého ducha
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Z obyčejného dronu může být po chvilce nebezpečná protitanková zbraň. Stačí jen standardní hlavice z RPG-7 a trocha izolepy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruští piloti mají nad ukrajinskými bezkonkurenční výhodu: vidí je totiž mnohem dříve a pálit mohou z dálky až 400 km, bránit se jim nemohou