Colmex: firma, která stojí za venkovními hřišti pro sportovce i seniory

Procházeli jste se městem a všimli jste si nového venkovního parku, ve kterém se protahovali mladiství i senioři? Zajímalo Vás někdy, kdo za těmito parky skrývá?

                   

Mezi firmy, které se zabývají výstavbou venkovních parků, patří například i Colmex. Společnost začínala jen s několika cvičebními stroji, dnes má za sebou 3000 realizací v 33 zemích světa. Jaký je příběh této úspěšné české firmy?

Vše začíná pohybem seniorů

Na začátku Colmexu stojí myšlenka, že i starší lidé si zaslouží pohyb. Něco nenáročného na protažení, co zvládnou během procházky v parku v běžném oblečení. Proto před 13 lety Colmex přivezl do Česka prvních 11 venkovních fitness strojů, a postavil tak svůj první fitpark v Praze 4. Následovalo netrpělivé čekání, protože nikdo netušil, jestli se lidé osmělí cvičit před zraky kolemjdoucích. Brzy se ovšem ukázalo, že právě tohle venku chybělo!

i

Od jednoho parku k třem tisícům

Po úspěchu prvního parku se začala objevovat nová a nová cvičiště. Colmex se pustil do výroby vlastních strojů, díky čemuž mohl jednoduše obstát v rostoucí poptávce, a navíc tak mohl poskytnou flexibilitu. Benefit, který dovozci ze zahraničí nabídnout nemohou. Úpravy na míru, přizpůsobivost potřebám klienta a především rychlost dodání a realizace. Právě díky těmto kvalitám se Colmex stal nejen jedničkou na českém trhu, ale svou pověst si vybudoval i v zahraničí.

i

Více než jen fitness

Dnes nabízí Colmex venkovní parky nejen pro seniory. V jejich nabídce najdete jak fitparky pro všechny věkové kategorie, tak workout hřiště pro sportovce, agility hřiště pro pejskaře, ale i parkour hřiště, která zase lákají mladou generaci. Colmex myslí i na ty nejmenší. Nabízí multifunkční hřiště, která jim přiblíží workout hrou. Navíc si během cvičení můžete dobít svůj mobil pomocí solárních laviček. A pokud Vás veřejná hřiště nelákají, rádi Vám postaví venkovní posilovnu přímo na Vaší zahradě.

i

Pohyb jednoduše a zdarma

Jaký je takový venkovní fitness? Výhodou venkovních fitparků je, že se na nich můžete protáhnout kdykoliv a zdarma. Odpadají tak starosti s permanentkami do posilovny. Protáhnete se jednoduše například při cestě z práce nebo při procházce v parku. A kde tyto fitparky najdete? Prohlédněte si mapu realizací Colmexu a znovuobjevte svou radost z pohybu! 

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články