Investovat do Bitcoinu se stále vyplatí! Navíc můžete začít už od 100 Kč!

Doby, kdy do Bitcoinu investovali jen majetnější investoři jsou dávno pryč. Dnes už může do Bitcoinu investovat každý zájemce, a to od opravdu malých částek, a navíc bez osobní asistence brokera, jehož služby nepatřili mezi nejlevnější.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Díky rozmachu investičních aplikací má každý k dispozici efektivní nástroje k investování. Na druhou stranu může být někdy náročné se mezi nimi vyznat, a tak se pojďte podívat, co vše by měla ideální aplikace nabízet.

Proč se stále vyplatí investovat do Bitcoinu?

V posledních letech došlo k velkému boomu v oblasti kryptoměn, což se odráží na jejich hodnotě, ale i případných výkyvech. Nejznámější samozřejmě zůstává Bitcoin, který je stále synonymem rychlé, anonymní a levné platby téměř po celém světě. Kromě toho je Bitcoin kryptoměna, která je nejlépe se zhodnocujícím se aktivem. Navíc je možné jej v případě potřeby rychle prodat a použít prostředky, kde je to aktuálně nutné.

Základem investičních úspěchů je nejen pravidelnost, ale i flexibilita

Pokud se rozhodnete investovat je vhodné hledat nástroj, který vám nabídne dostatečnou flexibilitu. Nejlepší volbou jsou tak investiční nástroje, které jsou dostupné jako mobilní aplikace, ale i pro webový prohlížeč. Díky tomu získáte online přístup ke svým investicím kdykoli a odkudkoli. Můžete tak včas využít mimořádné příležitosti investovat, když jsou podmínky zvláště výhodné.

Jednou z takových platforem je Coinwage, která přináší nejsnadnější způsob, jak spořit do Bitcoinu už od pár korun. V případě okamžitých plateb jsou nákupy připsány do několika minut a vy tak můžete investovat prakticky okamžitě!

Dalším důležitým aspektem je pravidelnost investic, doporučuje se investovat menší obnosy alespoň jednou měsíčně. V případě již výše zmíněného Coinwage můžete investovat již od 100 Kč, kdykoli se vám to hodí. Obecně se však doporučuje, investovat pravidelně, a to klidně menší částku hned z výplaty, nejlépe formou trvalého příkazu. Tento způsob je vhodný pro menší a začínající investory, kteří chtějí snadno kumulovat nějaké aktivum. 

Na základě aktuální situace pak můžete udělat i mimořádnou investici. Investování je jednoduché, protože po registraci získáte platební údaje, které jsou statické a můžete si je uložit do bankovnictví jako šablonu nebo trvalý příkaz. Začít spořit do Bitcoinu tak můžete velmi snadno a rychle. 

Nabídněte investice do Bitcoinu svým zaměstnancům jako benefit!

Velkou výhodu přináší aplikace Coinwage i firmám, protože díky ní mohou svým zaměstnancům vyplácet část mzdy (prémie či mimořádné odměny) ve formě Bitcoinů. Jděte s dobou a nabídněte svým lidem něco navíc, staňte se jejich partnerem ve světě bitcoinu!

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Střelci na palubách vrtulníků. Tvrdě prověřeni Vietnamem, Afghánistánem a řadou dalších konfliktů