Muzikály v Bez zábradlí nabídnou legendární tituly, známé tváře, ale také dechberoucí podívanou

Divadlo Bez zábradlí se více jak tři dekády profiluje především jako činoherní scéna, která nabízí světovou dramaturgii interpretovanou výraznými hereckými osobnostmi.

                   

Možná vám však uniklo, že toto zavedené pražské divadlo nabízí také muzikály v zastoupení legendárního Cabaretu, který se zaryl do paměti divákům po celém světě díky nespoutané Lize Minelli a adaptaci kinematografického klenotu od Emila Lotjana s názvem Cikáni jdou do nebe. Pokud patříte mezi muzikálové nadšence, neměli byste si rozhodně nechat tyto dva úspěšné kusy uniknout. Ptáte se proč? Důvodem může být živá hudba, notoricky známé melodie, originální choreografie, dechberoucí pěvecké a herecké výkony, které jsou důkazem toho, že není nutno jezdit za dobrým hudebním divadlem na West End nebo až na dalekou Broadway. 

Nechte se přenést do berlínského Kit Kat Clubu, na místo, kde všechny starosti hodíte za hlavu! Kabaretiér v podání Karla Heřmánka ml. Vás provede příběhem amerického spisovatele Cliffa (Jan Fanta), který přijel do Berlína hledat inspiraci pro svůj román a bohémsky založené Sally (Michaela Tomešová nebo Rozálie Havelková), která touží po tom stát se slavnou herečkou. Touha něco dokázat světu i sobě jde ruku v ruce s mládím, stejně tak přešlapy, kterých se hlavní protagonisté dopouští a možná na ně i doplatí. Jejich plány však naruší nastupující nacistický režim, který představuje plíživé a všudy přítomné zlo, které se přechází a možná úmyslně opomíjí povrchní a pokleslou zábavou, kterou najdete právě v Cabaretu. Originální nastudování nabídne kromě emotivní činoherní podívané také nezapomenutelný hudební zážitek, o který se postará orchestr Jakuba Šafra. V dalších rolích se představí Jitka Sedláčková nebo Hana Seidlová, Dušan Sitek, Nikol Kouklová, Filip Kaňkovský nebo Josef Carda. 

i

FOTO CABARET 

Kdo by nehledal pravou, nespoutanou a spalující lásku, která nezná hranic ani limitů. Přesně takový příběh nabídnou Cikáni jdou do nebe, kteří se v novém nastudování a obsazení vrátili do Divadla Bez zábradlí po dlouhé pauze. Charismatickému Zobarovi (Peter Pecha) neodolá žádná žena pod sluncem, tedy až do chvíle, než se setká s nezkrotnou Radou (Kateřina Marie Fialová nebo Felicita Prokešová), která mu převrátí život naruby. Podaří se mu pokořit její hrdost a zkrotit temperament? A dokáže krásná Rada přesvědčit nespoutaného a divokého Zobara o tom, že mužskou ješitnost může pokořit pravá láska? Hudební nastudování Petra Maláska a Idy Kelarové je zárukou hudebního zážitku, ze kterého vás bude mrazit ještě dlouho poté, co jej navštívíte. 

i

FOTO CIKÁNI

Přijďte prožít silné příběhy našich hrdinů, které vás mohou inspirovat nebo přesvědčit o tom, že život je plný nástrah a komplikací, ale také je třeba jej naplno prožít! Vice informací, včetně předprodeje vstupenek, najdete na https://bezzabradli.cz/muzikaly.

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články