Nejlepší platební brána? Víme, která svým klientům a jejich zákazníkům poskytuje nejvíce výhod

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Platební brána je technologie, kterou prodejci používají k přijímání plateb, přenášení údajů o zákazníkovi, včetně bankovních údajů nebo údajů o platební kartě zpracovateli plateb.

Bezpečnost především

Platební brána musí splňovat určité standardy a měla by být nejen uživatelsky jednoduchá, flexibilní, ale v dnešním světě plném online podvodů, především bezpečná. Bezpečnost je obvykle zajištěna šifrováním dat pomocí SSL před jejich odesláním druhé straně, aby ochránila citlivé informace o účtu kupujícího a znemožnila úniku těchto informací.

Můžeme vám zde s klidným svědomím představit platební bránu, která svým klientům zajišťuje nejen bezpečnost, ale i další výhody. Některé z nich jejich konkurence ani nezná.

Platební brána Pays je moderní online platební řešení pro e-shopy, prodejce služeb, ubytování, školení, ale i sportovní kluby, charity nebo i města pro vybírání nejrůznějších poplatků. Když se na ně spoléhají velké instituce včetně hlavního města Praha, jistě se na ně můžete spolehnout i vy. A to hned z několika důvodů.

i

Žádné zbytečné či skryté poplatky

Jako jedna z mála platebních bran v ČR neúčtuje obchodníkům žádné měsíční paušály ani sankce při malých obratech tak, jak to dělá nejedna konkurenční platební brána. Obchodníci platí pouze poplatek z realizované transakce. Klienti vidí všechny transakce a jejich cenu na pravidelném výpise. Mají tak jistotu, že na ně nikde nevyskočí nějaké skryté poplatky. Vše je velice transparentní a dle smluvních podmínek.

Platební metoda, která vyhovuje uživatelům

Různí poskytovatelé mohou podporovat různé platební metody. Pays nabízí celou řadu platebních metod. Stále je ještě nejoblíbenější platba kartou, které šlape na paty QR platba a platba pomocí Google Pay či Apple Pay. Stejně tak v kamenném obchodě je k dispozici nejen platba hotovými penězi, ale ve většině případů je k vidění platební karta přikládaná na platební terminál. Ta je v současné době s oblibou nahrazována přikládáním chytrých hodinek nebo mobilu. Při online platbách si jako obchodník můžete být jisti, že Pays poskytuje platební metodu, která je pro vaše spotřebitele nejvhodnější a nákup s největší pravděpodobností tak dotáhne do konce.

Nadstandardní množství bezplatných služeb

Pays poskytuje mnoho bezplatných služeb, jako jsou platební odkazy, platební předpisy, opakované platby, e-produkty, jednoduché vratky a mnoho dalšího. Své služby v Pays neustále zdokonalují a hledají další cesty, jak svým klientům náročný proces prodeje co nejvíce zjednodušit. Jsou tu tudíž další volitelné funkce a záleží jen na obchodníkovi, které funkce pro sebe a své spotřebitele zvolí.

i

Možnost volby zpracovatele plateb

Co je však také velmi důležité a ve finále ještě zlevňuje službu platební brány Pays je fakt, že ta naproti své konkurenci nabízí obchodníkům svobodu výběru zpracovatele plateb. Můžou si vybrat banku nebo acquirera, kteří budou zajišťovat jeho platby. Pokud mu jedna banka nevyhovuje, může od dalšího měsíce využít služby jiné. A stejně tak služby acquiera. U konkurence je obvykle obchodník zatěžován dalšími zbytečnými poplatky a nemožností svobodně si zpracovatele platebních služeb zvolit. Protože běžné platební brány pouze přeprodávají svým zákazníkům službu zpracovatele plateb, který je výhodný hlavně pro ně. Častokrát ale obchodníkovi poskytne lepší podmínky jeho vlastní banka či přímo acquirer. S platební bránou Pays se můžete kdykoli rozhodnout pro změnu. Ta je velmi jednoduchá, a hlavně v zájmu obchodníka. Jeho zákazníků se tato změna navíc vůbec nedotkne.   

Nyní už i vy znáte nejlepší platební bránu u nás, a kdykoli ji uvidíte v e-shopu, kde nakupujete, můžete si být jisti, že vaše transakce bude provedena bezpečně, jednoduše a bez zbytečných komplikací.

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
Toto jsou nejčastější chyby při čištění podlah: děláte je také?
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
První pomoc od bolesti nabídne tenisový a lakrosový míček: Masáž s nimi pomůže od bolesti kloubů a zad
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Ženy to při autonehodě odnesou více než muži, zjistili vědci. Může za to konstrukce těla
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusko se vrací ke konceptu mnohatisícové tankové flotily po vzoru SSSR: rozjede to ve velkém, válku na Ukrajině to ale neovlivní; snad