Před Vánocemi stoupá zájem o obalový materiál - Události247.cz

Před Vánocemi stoupá zájem o obalový materiál

Nejen před Vánocemi, ale vlastně už v listopadu. Ostatně velká spousta e-shopů má největší tržby z celého roku na Black Friday, který se koná koncem listopadu.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Jsou to zejména elektronické obchody, jež dodavatele obalových materiálů před Vánocemi nenechají odpočinout. Pandemie COVID-19 to všechno jenom podpořila. Už loni jsme se naučili mnohem více nakupovat online a letos v tom s radostí pokračujeme. E-shopy tedy potřebují dobrý obalový materiál.

Zákazníky potěší i maličkosti

Zkuste se sami zamyslet, v jakých krabicích vám chodí objednávky z e-shopů. Klasická papírová krabice je sice fajn, ale úsměv na tváři vám vykouzlí krabice personalizovaná, na níž je třeba nějaké motto, logo e-shopu spolu se sdělením pro lepší den. E-shopy jsou dnes kreativní a odlišit od ostatních se snaží právě i těmito drobnostmi. A ony fungují.

Balíček jako marketingový prvek

Neváhejte si tedy nechat vyrobit krabice se speciálním potiskem, nebo aspoň lepicí pásky s potiskem. Jestliže krabici přelepíte lepicí páskou s logem, sloganem firmy či webovou adresou e-shopu, vlastně si děláte reklamu. S balíčkem se na jeho cestě setká opravdu velká spousta lidí, mnoho kurýrů, pracovníků pošty apod. Ti všichni uvidí logo vaší společnosti a možná jim z nějakého důvodu utkví v paměti.

Samozřejmě jsou e-shopy, které by se tomuto měly raději vyhnout. Zřejmě nikdo si nepřeje, aby všichni kolem věděli, že mu přišel balíček ze sexshopu. Tady je tedy na místě spíše diskrétnost a anonymita, vhodnější je balík bez jakéhokoliv označení.

Využití recyklovaných materiálů

Ještě jedna věc dokáže zákazníky potěšit – že vám záleží na životním prostředí. Neváhejte pro odesílání zboží využívat krabice, v nichž vám něco přišlo. Samozřejmě za předpokladu, kdy jsou použitelné a v dobrém stavu. Místo plastových výplňových materiálů lze krabice vystlat třeba drceným kartonem (z krabic, jež už nebyly v použitelném stavu) a zmačkanými novinami. Buďte ekologičtí a šetřete zároveň.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
MCT olej pro hubnutí, energii i odolný imunitní systém
JakZdravě.cz
MK7 je nejaktivnější a nejčistší formou vitamínu K2
VědaŽivě.cz
Také si najednou potřebujete odskočit, když slyšíte tekoucí vodu? Nejste sami, má to svůj důvod
ArmádníZpravodaj.cz
Kolem severovietnamského pobřeží v roce 1972 vybuchly tisíce amerických námořních min. Důvod jejich aktivace byste jen těžko uhodli