ROD STEWART – 3. 7. 2024 – Praha, O2 arena

Sir Rod Stewart se po téměř osmi letech vrací do pražské O2 areny.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sir Rod Stewart přiveze své turné Global Hits do Prahy 3. července 2024 se speciální show v pražské O2 areně.

Rod k tomu říká:

Jsem upřímně nadšený, že se vrátím a vystoupím pro své skvělé přátele v Praze, kde vám předvedu své největší hity – a samozřejmě nebude chybět ani spousta napínavých překvapení!

Rod Stewart je jedním z nejprodávanějších umělců v historii hudebních nahrávek, podle odhadů se po celém světě prodalo 250 milionů desek a singlů. Jeho písně včetně celosvětových hitů jako „Maggie May“, „Da Ya Think I’m Sexy“, „Baby Jane“, „The First Cut Is The Deepest“, „I Don’t Want To Talk About It“, „Tonight’s The Night“, „You Are In My Heart“, „Hot Legs“, „Forever Young“ a „Sailing“. 

Jeho charakteristický hlas, styl a autorství písní přesáhly všechny žánry populární hudby, od rocku, folku, soulu, R&B až po Great American Songbook; je tak jednou z mála hvězd, která se těšila z alb, jež se umisťovala na předních příčkách hitparád po celé desetiletí své kariéry. Získal nespočet nejvyšších ocenění v oboru, mezi nimiž nechybí dvě uvedení do Rock and Rollové síně slávy, cena zakladatelů ASCAP za písňovou tvorbu, autor bestsellerů New York Times, Grammy™ Living Legend a v roce 2016 se oficiálně stal „Sirem Rodem Stewartem“ poté, co byl v Buckinghamském paláci pasován na rytíře za své zásluhy v oblasti hudby a charity.

VSTUPENKY OD 1990,- Kč
PŘEDPRODEJ LIVE NATION KLUB A O2 OD 4. 9. 2023 V 13:00
FAN KLUB PŘEDPRODEJ OD 4. 9. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 6. 9. 2023 V 10:00

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články