THIRTY SECONDS TO MARS SEASONS WORLD TOUR 2024: 15. 5. 2024 – Praha, Sportovní hala Fortuna

Thirty Seconds to Mars vyrážejí na Seasons World Tour a Praha u toho nebude chybět! Zpěvák Jared Leto představí nejen nové album „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day“ ale i hity z minulých desek!

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Oscarový herec Jared Leto dnes při výstupu na Empire State Building v New Yorku oznámil monumentální světové turné Thirty Seconds to Mars Seasons 2024 World Tour – rozsáhlé turné po Latinské Americe, Evropě, Severní Americe, Austrálii a Novém Zélandu. „Jako vášnivému horolezci mi Empire State Building a oznámení tour přináší pocit, že všechno je možné, pokud se o to pokusíme.” říká Leto. Kapela v Evropě odehraje 28 koncertů ve Velké Británii, Nizozemsku, Belgii, Německu, Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Slovensku, České republice, Maďarsku, Rakousku, Francii, Švýcarsku, Itálii, Španělsku a Portugalsku. 

Multiplatinová kapela Thirty Seconds to Mars, kterou tvoří bratři Jared a Shannon Leto, ohlásili návrat s šestým studiovým albem It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, které vyšlo 15. září u Concord Records. Hlavní singl „Stuck“ oficiálně debutoval na prvním místě v alternativním rádiovém žebříčku a v Itálii zabodoval v Top 10, což byl nejrychlejší vzestup v žebříčku v kariéře kapely. Stejnojmenný a aktuální singl z turné „Seasons“, který se umístil na prvních třech příčkách německé hitparády, se ptá, zda dokážeme přijmout změnu, když procházíme mnoha různými životními obdobími.

CENA VSTUPENKY OD 1320,- Kč
LIVE NATION KLUB PŘEDPRODEJ OD 15. 11. 2023 V 10:00
TICKETMASTER PŘEDPRODEJ OD 16. 11. 2023 V 10:00
SPOTIFY PŘEDPRODEJ OD 16. 11. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 17. 11. 2023 V 10:00

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články