Unikátní technologie dneška? Nahřívaný tabák s HeatFlow

Elegantní a zdravější alternativa klasických cigaret? To je nahřívaný tabák. Jej asi znáte, ovšem slyšeli jste o technologii HeatFlow?

                   

Přístroj na nahřívaný tabák

Přístroj na nahřívaný tabák je komfortnější a zdravější forma klasického zapalování tabáku a kouření. Tato forma tabáku se zahřeje na potřebnou teplotu s pomocí elektrického zařízení. Nepotřebujete tedy žádný zapalovač, ani sirky, nedochází tudíž k hoření a vytváření zplodin. Při nahřívání tabáku se uvolní jak aromatické látky, tak i nikotin. Vy máte stejné pocity, jako kdybyste kouřili klasické cigarety. Vše je ale zdravější a komfortnější. Navíc tato forma kouření je pestřejší, jelikož aroma může být různé. Navíc se můžete rozhodnout pro technologii. Jak jsme zmínili, existuje technologie HeatFlow. Co umí?

Jak funguje HeatFlow?

S HeatFlow pracuje populární firma Ploom X. Ta poskytuje přístroje na nahřívaný tabák, které v sobě spojují autentickou chuť, revoluční technologii zahřívání a individuální styl. Tato kombinace benefitů umožňuje uživatelům plně si vychutnat zahřívaný tabák kdykoli a kdekoli. HeatFlow vám přináší i výraznější chuť, jelikož důmyslný systém udržuje optimální teplotu po celou dobu používání. Díky tomuto důmyslnému pokroku dochází ještě k větší autenticitě chuti tabáku. Výkonná baterie Ploom X nabízí na jedno nabití až 20 použití náplní. Jakmile spustíte přístroj inovativní technologií IntuiTouch, je již za 25 sekund připraven k využití. Vestavěné LED diody a citlivé vibrace vás budou optimálně informovat, když se bude zařízení vybíjet apod. Pohodlný je i odlehčený a ergonomický tvar, přístroj si můžete kamkoli budete potřebovat. A víte, co je skvělé? Tabák se nepřipaluje, nevznikne zápach a zařízení tak není nutné příliš často čistit. Dopřejte si ten jedinečný požitek i vy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články