Vdechněte vašim dveřím moderní vzhled za pomocí kovaných doplňků

i Zdroj obrázku: Vadym Zaitsev / Shutterstock.com
                   

Dveře máme doma určitě každý, vždyť jsou pro nás také nesmírně důležitým faktorem. Ani si to neuvědomujeme, ale dveře pro nás plní hned několik úkolů. Primárně nám samozřejmě pomáhají zabezpečit náš byt nebo dům a zároveň nám poskytují soukromí v jednotlivých pokojích. Ovšem jejich pomoc zde nekončí. Starají se také například o izolaci, a to jak zvukovou, tak tepelnou. A vy se jim na oplátku můžete odvděčit stylovým kováním.

Oživte vaše dveře ozdobnou kovanou koulí

Jedním takovým designovým kouskem mohou být například koule na dveře. Proč nedopřát vašim dveřím nebo bráně dokonalý svěží vzhled? Za pár stokorun můžete mít něco, co váš majetek dokáže jednou pro vždy zbavit všednosti a nudy. Nemyslete si, že si nebudete mít z čeho vybírat. Může se to zdát sice jako jednoduchá součást dveří, ale vybírat si můžete ze stovek různorodých kousků. Od těch nejjednodušších po opravdové mistrovské kousky v kování, které jen tak nikdo nepřehlédne. 

Pokud holdujete koulím, vyzkoušejte kované kliky

Samozřejmě ně každý je fanouškem koulí na dveřích a mnoho z nás spíše uznává starou dobrou klasiku, tedy kliky. Ale ani tady nemusíte jít cestou obyčejnosti a nudy. Stačí se porozhlédnout po širokém sortimentu, kde vám na první pohled musí padnou do oka kované kliky. Hodí se prakticky všude, a navíc tyto ozdobné doplňky vašich dveří dokážou upoutat pozornost už z dálky a vašim dveřím vdechnou nový život. I zde si můžete vybrat od decentních jednoduchých kusů po takové, které vaše návštěva zahlédne už z dálky.

Pokud jste hledali něco, čím dveře oživit, pak doufáme, že těchto pár tipů se vám bude hodit. Samozřejmě tyto kované krásky nemusíte nasadit pouze na dveře, rozhodně by se hezky vyjímaly i na vaší venkovní brance nebo bráně u domu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
Trvalo pár let, než mu „vyrostla první židle“. Geniální –⁠ přitom stačí k novému stromku přidělat formu a chvíli počkat
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Konec bolesti kloubů a svalů, z těla ji vypálí obyčejná hořčice
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem