Věříte v hluboký smysl každého jména? Oslavte jej s pomocí jedinečného daru

Pamatujete, jak jste se cítili při vymýšlení jména pro svou ratolest? Zajisté jste si s ním lámali hlavu a snažili jste se přijít na co nejpřívětivější variantu. Každé jméno má totiž svůj smysl a jakousi tajemnou energii. Přesně proto vyžaduje každá oslava svátku opravdu smysluplný dar. Jaký?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jména s tisíciletou historií

Možná o tom nevíte, ale celá řada českých jmen má více než tisíciletou historii. Některá jsou odvozená z hebrejštiny (například Eliška, Anna, Jan či Jakub), jiná z řečtiny (například Tereza nebo Filip), zatímco jiná zase z latiny (například Natálie, Karolína a Lukáš).

Každé jednotlivé oslovení má i svůj hlubší význam. Některá velebí boha, jiná pojednávají o kráse a bohatství, zatímco třeba takový Filip znamená „milovník koní“. Z toho důvodu se vyplatí před darováním jména trochu zabrouzdat internetem a načerpat inspiraci.

Jakým dárkem oslavíte jméno?

Nejspíše vám je jasné, že hluboký význam jmen musíte oslavit smysluplným darem. Žádné tuctové nápady, jako jsou třeba ponožky nebo tričko.

Zde přichází na scénu uznávané zlato, které je už po tisíce let známé jako uchovatel hodnoty. V dnešní době si můžete nechat vyrobit jedinečný zlatý dukát, na němž bude vyryté jméno oslavence. Bavíme se o poctivém kovu s ryzostí 23,66 karátů a hmotností 3,49 gramů. Takovou možnost vám nabízí Pražská mincovna v zastoupení e-shopu ceska-jmena.cz.

Během několika málo kliknutí si můžete objednat dukát na míru. Samozřejmě vám přijde zabalený v dárkové krabičce, přičemž součástí objednávky je i český punc. O certifikátu pravosti snad ani nemusíme mluvit. Jak vlastně zlatý dukát vypadá? Stačí si otevřít webové stránky pod vloženým odkazem. Tam najdete odpověď na danou otázku. Stejně tak se dozvíte další podrobnosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články