Výběr silvestrovského ohňostroje: Jak na to, aby to stálo za to

Je to trochu děsivé, ale Silvestr je už za pár týdnů a je pomalu čas chystat se na oblíbenou novoroční párty, na které nesmí chybět silvestrovský ohňostroj. Když už se blíží ten magický čas, je fajn vědět, jak si vybrat ten správný silvestrovský ohňostroj, který tebe a tvé blízké dostatečně ohromí. Krok za krokem ti ukážeme, jak na to.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zaměř se na emoce

Při výběru svého silvestrovského ohňostroje si zkus představit, jakou atmosféru chceš vytvořit. Chceš-li upoutat pozornost party a vyvolat „wow“ dojem, budeš pravděpodobně směřovat k ohňostroji s výraznými efekty. A pokud máš raději klidnější momenty, můžeš si vybrat ohňostroj s jemnějšími a harmoničtějšími obrazy. Výběr je v dnešní době opravdu velký. Na každém kvalitním eshopu s pyrotechnikou vybereš onňostroj i podle videoukázek, na kterých si efekty pořádně předem prohlédneš.

Kompaktní ohňostroje – nejlepší volba

Možná si říkáš, že ohňostroje jsou pro profíky. Ale to už dávno neplatí. Kompaktní ohňostroje jsou vytvořeny tak, aby je mohl použít téměř každý. Nevadí, pokud nemáš s ohňostroji zkušenosti. S těmi kompaktními můžeš dosáhnout úžasných výsledků i bez složitého nastavování a přípravy.

Kvalita a bezpečnost od odborníků

Když vybíráš silvestrovský ohňostroj, je lepší důvěřovat prodejcům, kteří mají zkušenosti a dobré jméno. Kvalitní ohňostroj výdy kupuj pouze od spolehlivých a osvědčených výrobců a prodejců. 

Petardy – aneb potrap sousedy

Pokud toužíš po originálním zážitku, můžeš zvážit zakoupení petard. Ty mohou dodat tvému ohňostroji na hlasitosti a puncu unikátnosti. Dej si však pozor – manipulace s pyrotechnikou a petardami není žádná sranda. Výdy se řiď návodem a bezpečnostními pokyny na obalu zakoupené pyrotechniky. Také doporučujeme přečíst si oblíbené Desatero (p)odpalovače.

Tvůj výběr silvestrovského ohňostroje má jediný cíl – udělat z tvého Silvestra nezapomenutelný zážitek. Ať už si užíváš tuto vzácnou chvíli se svou rodinou nebo na párty s kamarády, ohňostroj vytvoří tu pravou nezapomenutelnou kulisu jedinečné silvestrovské noci.

FAQs:

  1. Jaký ohňostroj tedy hledat a koupit? 

Doporučujeme vybírat z kompaktních (sestavených) ohňostrojů

  1. Jak zabezpečit bezpečnost během ohňostroje?

Nezapomeň dodržovat všechna bezpečnostní pravidla a pečlivě zkontroluj místo, kde chceš ohňostroj provádět.

  1. Co jsou kompaktní ohňostroje?

Jsou to ohňostroje, které jsou snadno použitelné a poskytují úžasné efekty s minimálním úsilím.

  1. Jaký je rozdíl mezi petardami a ohňostroji?

Petardy jsou malé výbušné prostředky, které mohou dodat ohňostroji další rozměr a akci. Petardy vytvářejí vždy silný zvukový efekt (bouchnutí).

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články