ZARA LARSSON VENUS TOUR: 6. 3. 2024 – Praha, Forum Karlín

Popová ikona Zara Larsson poprvé v Praze jako headliner! Se svým tour Venus zavítá do Fora Karlín na začátku března.

i Zdroj fotografie: Deposiphotos
                   

Zara Larsson nasbírala miliardy streamů, získala řadu multiplatinových certifikátů a přitáhla si stálou celosvětovou fanouškovskou základnu. V roce 2016 se prosadila na globální scéně jako skladatelka s energickým hlasem a živelná hudební síla. 

Její platinová deska So Good z roku 2017 se stala fenoménem a stala se „druhým nejstreamovanějším debutem ženské umělkyně na Spotify v historii“. Mezitím se neustále prosazovala u posluchačů prostřednictvím trojnásobně platinové skladby Never Forget You s MNEK a platinových hitů Lush Life, Ain’t My Fault a Symphony s CleanBandit. Nyní je celosvětově uznávanou superhvězdou, která posbírala zejména ocenění Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids‘ Choice Awards a MTV EMAs. V roce 2021 vydala album Poster Girl s nejvýraznějšími skladbami „Ruin My Life“, „Wow“ a „Talk About Love“ [feat. Young Thug]. 

Spolupracovala s umělci jako David Guetta, Kygo, Tyga, Ty Dolla $ign a Sabrina Carpenter, vystoupila například na koncertu Nobelovy ceny míru a virtuálně v Robloxu, a zároveň se pyšní titulem „drzá feministka od vedle“ od Teen Vogue. Během roku 2022 se spojila s Alessem v písni „Words“, která zaznamenala stovky milionů streamů. 

Drzý single „Can’t Tame Her“ startuje její další éru. Třpytivé disco rytmy doplňuje poselstvím, které má dodat sílu a jak sama zpívá „ji nezkrotíš“. Zara tak dává přesně najevo, kým je a kolik nás toho od ní ještě čeká. Dodává k tomu: „Moje osobnost je důležitou součástí mé tvorby a nechávám ji plně projevit se. Vždycky jsem byla taková showgirl – miluju třpyt, lesk, nadýchanost a světla. Ale je také na čase, abyste mě poznali.

CENA VSTUPENKY 1290,- Kč
LIVE NATION A ARTIST PŘEDPRODEJ OD 1. 11. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 3. 11. 2023 V 10:00

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články