Zimní boty pro muže – přehled toho nejlepšího

Jaké zimní boty nasadit do mrazivého zimního počasí? No přece ty teplé! A také pohodlné, s kvalitní podrážkou, dlouhou výdrží, zkrátka a dobře jen ty nejlepší! Cítit se komfortně i při teplotách v minusových hodnotách je totiž k nezaplacení. Leckdy totiž právě kvůli nevoli jít v takové zimě ven mnohem raději zůstaneme v teple domova a vytoužený výlet je odložen na neurčito. Což je ve finále škoda. S kvalitní a teplou obuví nebudou naopak venkovní volnočasové aktivity žádný problém, protože s nohama v teple jde všechno lépe.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podíváme se na oblíbené pánské boty na zimu, které nebudete chtít ze svých nohou sundat. Pánská zimní obuv dokáže být totiž nejen praktická, ale také stylová. Takže vlastně dva v jednom. Zimní boty můžete nasadit na své nohy na dlouhou i krátkou cestu do práce, za zábavou i na již zmíněné výlety. Pokud plánujete procházku na horách, je dobré pořídit takové pánské zimní boty, které mají podrážku opatřenou protiskluzovými hroty. Led vás na záda jen tak nedostane!

Je vám teplo?

Co se týče zateplení pánských zimních bot, můžete sehnat i takový kalibr, který je zateplen pravou ovčí vlnou. Vaše nohy tak budou vůči zimě imunní! Aby se vám do bot nedostal sníh, mezi nejrozšířenější zimní boty proto bezesporu patří pánská zimní kotníková obuv. Pokud v zimě panují trochu přívětivější teploty, můžete si na cestu do divadla vzít třeba pohodlné polobotky. Před nadílkou sněhu a štiplavým mrazem vás ale efektivně neochrání. Pánská kotníková obuv je na rozmary zimního počasí uzpůsobená, a tak se výrazného tepelného diskomfortu nemusíte obávat.

Jednoduchý recept na zimní outfit

Oblíbené kotníkové boty dokážou vyladit outfit k dokonalosti. Jak toho dosáhnout? Zapamatujte si, že pokud máte ve výbavě oblečení v neutrálních barvách, můžete s ním kombinovat jakékoli další odstíny. A jaké barvy řadíme mezi neutrální? Jsou to černá, námořnická modrá, béžová, hnědá a šedá. Nemusíte se však bát ani univerzální bílé. K takovým barvám bude ladit jakákoliv zimní pánská obuv.

Stejná metoda platí i u barvy obuvi. Pánské černé zimní boty i hnědé zimní boty zkombinujete se vším. A jaký typ oblečení kombinovat? Do práce džíny či chino kalhoty, svetry různých střihů či oblíbené blejzry. Vkusný zimní kabát celek doladí k dokonalosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rieker-eshop.cz nabízí boty, které se ve vašem botníku dlouho neohřejí. Budete je chtít totiž nosit každý den. Vybudujte si tedy kvalitní základnu pánské zimní obuvi a plánované výlety v mrazivém počasí už nebudete vy ani vaše nohy chtít odkládat!

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články