Brutální slevy ve známém obchodním řetězci: Téměř všechno zboží za 50% cenu. Rychle tam běžte nakoupit, než se o tom dozví ostatní

Přemýšlíte, jak to udělat, abyste při nakupování ušetřili? Jeden z oblíbených řetězců nabízí lákavé akce.

i Zdroj fotografie: Santeri Viinamäki/ Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Slevy jsou mezi Čechy tradičně velmi oblíbené. Jsou totiž osvědčeným způsobem, jak v dnešní době zdražování ušetřit. Mnozí tak pravidelně sledují akční letáky, výprodeje či výhody plynoucí ze členství ve věrnostních klubech. To se přitom zdaleka netýká jen potravin. Aktuálně pozornost mnoha Čechů přitahuje obchodní řetězec IKEA. Zjistěte, jaké brutální slevy si prodejce pro své zákazníky přichystal a rychle tam běžte nakoupit, než se o tom dozví ostatní a to nejlepší zboží zmizí.

IKEA své zboží zlevňovala již loni

Jak Události247 v září informovaly, nábytkářský řetězec ohlásil výrazné zlevnění několika tisíc výrobků. Podle webu E15 se jednalo o více než 5500 produktů z různých oblastí bytového sortimentu. Ceny na podzim klesly skutečně výrazně, v průměru o 8,5 procenta, což mnozí zákazníci přivítali s nadšením. A zdá se, že dobré časy v tomto ohledu rozhodně nekončí.

Podle všeho totiž bude IKEA v trendu zlevňování a udržování příznivých cen pokračovat i nadále. „Snižování cen bude pokračovat. V příštích týdnech a během jara dlouhodobě snížíme ceny dalších stovek produktů nad rámec zmíněných 5500 produktů. Většinou se navíc jedná o ty produkty, o které je největší zájem: věci do obýváků, ložnicí či kuchyní,“ uvedl v lednovém rozhovoru pro web E15 šéf řetězce IKEA David McCabe.

Co dalšího řetězec zlevnil?

Jak jistě mnozí ví, kromě hlavního sortimentu, tedy nábytkářského zboží nabízí IKEA i samoobslužné restaurace. I za normálních okolností jsou zde ceny pokrmů velmi příznivé a zákazníci tak tyto restaurace rádi navštěvují. Někteří z nich se zde však díky akci mohou najíst ještě levněji.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Řetězec IKEA má v oblibě mnoho Čechů

Jak píše web Kupi, členům věrnostního klubu IKEA Family nabízí řetězec každý pátek slevu 50 procent na všechny oblíbené pokrmy v restauraci. A to už může udělat opravdu velký cenový rozdíl. Například 12 kusů oblíbených švédských masových kuliček se zeleným hráškem, smetanovou omáčkou, bramborovou kaší a brusinkami běžně stojí 149 korun, píše IKEA na svém webu. Díky poloviční slevě se však cena pokrmu dostane na částku 75 korun. Čtyřčlenná rodina by tak díky tomu na jednom obědu mohla ušetřit zhruba 300 korun.

Nakupujete rádi v obchodech IKEA? Napište nám o tom do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články