Peníze zdarma: Banka vám dá 3 000 Kč na ruku. Stačí udělat jednu věc

V době, kdy se všechno zdražuje přišla jedna z bank v Česku s opravdu netradiční nabídkou. Klientům nabízí peníze.

i Zdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
                   

Konkurence je velká a téměř každá banka v poslední době bojuje o každého nového klienta. Snaží se jim také proto nabízet takové výhody, které potenciální „zákazníky“ přesvědčí o tom, že právě u nich jim bude nejlépe. Atraktivní náborovou akci má například Raiffeisenbank. Lidem, kteří si u ní otevřou běžný účet, totiž nabízí v podstatě tři tisíce korun na ruku. 

Podmínky splní každý

Banka pak klientovi posílá po dobu šesti měsíců 500 korun. K získání celkem 3000 korun stačí aspoň třikrát měsíčně zaplatit debetní nebo kreditní kartou, přibližuje podmínky web Peníze. Pokud budete platit kartou, je důležité, aby vaše platba byla zaúčtovaná v bance ještě ve stejném měsíci. Když zaplatíte na konci měsíce a platba ještě zaúčtovaná nebude, nezapočítá se vám do počtu provedených plateb v daném měsíci, upozornil web Měšec.

iZdroj fotografie: Daniel Procházka pro Události247
Lidé si mohou díky nové akci přijít na 3 tisíce korun

Základní varianta nazvaná Chytrý účet je bez poplatků a bez závazků. Účet je možné založit online nebo osobně na pobočce. Odměnu dostane nový klient, kterému je aspoň 18 let, neměl v posledním půl roce jiný běžný účet v Raiffeisenbank a neúčastnil se předcházející akce „6 x 500 Kč“ v letošním prvním pololetí. Se stejnou kampaní totiž Raiffeisenbank přišla už na jaře a týkala se účtů založených do konce června, připomíná Měšec.

Odměny nabízí téměř každá banka

No, tak tohle mě docela naštvalo, protože tyto peníze já získat nemůžu. Byla jsem dříve u Equa Bank. Ta ale časem skončila a nás klienty automaticky převedli do Raiffeisenbank. Chvíli na to pak přišla kampaň, že dávají každý měsíc pětistovku. Jinak jsem s touto bankou ale spokojená,“ řekla Událostem247 Marta Benešová z Brna. Pro dosavadní klienty přišla Raiffeisenbank se soutěží o „30 x 10 000 Kč“. Na rozdíl od akce pro nové klienty na peníze však dosáhne jen málokdo. 

iZdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
Peníze mohou lidé využít na cokoliv

Podmínkou je, že klientovi přijde na účet v daném kalendářním měsíci alespoň 15 tisíc korun a současně udělá aspoň tři odchozí transakce. Počítá se do nich například platba kartou, výběr z bankomatu nebo převod z účtu, píše web Peníze. Výherce ale losuje banka a nestačí tedy jen splnit podmínky. Velký přehled toho, jaké výhody banky pro své nové klienty nabízejí, přinesl třeba web Ušetřeno. Například ČSOB nabízí za založení Plus konta odměnu až dva tisíce korun.

Co si o nové akci zmíněné banky myslíte vy, využijete toho? Dejte nám to vědět dole v komentářích

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články