Mladá žena nebyla připoutaná a skočila | Události247.cz

Žena skočila při bungee jumpingu bez připoutání. Tragický omyl ji stál život

Mladá právnička si chtěla splnit svůj velký sen. Z prozatím neznámých důvodů skočila nepřipoutaná. Údajně zaslechla signál, určený pro jejího přítele.
i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Velká tragédie se odehrála minulou neděli na viaduktu u města Amagá na severu Kolumbie. Při bungee jumpingu zde zemřela čerstvě vystudovaná pětadvacetiletá právnička Yecenii Moralesová. Skok na laně z mostu byl jejím velkým životním snem. Pád ze 45 metrů vysokého viaduktu kolumbijka bohužel nepřežila. Událost vyšetřuje policie.
Zaslechla signál určený jejímu příteli

Na bungee jumping přišla žena i se svým přítelem. Podle serveru El Tiempo skoky provozovala společnost Sky Bungee Jumping. V neděli se na viaduktu shromáždilo přibližně sto lidí. Moralesová byla již devadesátým skokanem, přítel měl skočit před ní. Ten již byl připoután a připraven na skok.


iZdroj fotografie: Pixabay

Mladá žena, stojící vedle svého přítele, však na skok připravena nebyla. Na nohách ještě neměla připoutané lano. Zřejmě zaslechla signál ke skoku, který byl určený jejímu příteli, a skočila nepřipoutaná do hloubky 45 metrů. Případ se však stále vyšetřuje a není zatím jisté, proč k tragické události došlo.

Firma neměla licenci pro provozování

Její bratr Andrés Morales pro server El Tiempo uvedl, že přišla na místo seskoku a zničehonic skočila. „Její přítel mi řekl, že oba něco slyšeli. Nevíme jistě, jestli to byl příkaz ke skoku. Slyšel to on i ona a ona skočila,“ řekl serveru bratr zesnulé ženy. Není ani jisté, zda instruktoři použili klíčové slovo pro skok.


iZdroj fotografie: Pixabay

K ženě se jako první do rokle dostal její přítel, který ji resuscitoval. Za chvíli přijeli i záchranáři, kteří však už jen konstatovali smrt. První výsledky vyšetřování ukázaly, že firma neměla patřičnou licenci pro provozování bungee jumping. Společnost se k případu odmítla vyjádřit. Vyšetřování nehody stále probíhá, život ženě však již nic nevrátí.

Zdroj: Twitter, DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1531 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Celý život děláte stejnou chybu. Nesprávným používáním čistících prostředků ztrácíte čas i energii
JakZdravě.cz
Už jste o ní slyšeli? Výhody ajurvédské triphaly jsou nepopiratelné. Zde jsou hlavní důvody, proč byste ji měli denně konzumovat
VědaŽivě
Chcete v životě více vášně a sexuálního napětí? Stačí si dopřát 15 minut slunečního světla denně, tvrdí nová studie
ArmádníZpravodaj
F-15EX Eagle II je prošpikován nejnovější technologií. Z 50 let starého stroje je znovu obávaný válečník