Odvážná dívka vytrhla svou sestru přímo z tlamy krokodýla. Jen kousek chyběl k tragédii

V peklo se změnila pro dvě dívky dovolená v Mexiku, kdy dívka musela vytáhnout svoje dvojče přímo z tlamy krokodýla.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sestry Melissa a Georgia Laurinovy si ve večerních hodinách byly zaplavat v laguně několik kilometrů od turistického centra Puerto Escondido. Během plavání ale na jednu dívku zaútočil krokodýl a stáhl ji pod vodu. Její sestra volala o pomoc a několik minut se potápěla, aby našla pod hladinou své dvojče. Napadená dívka se nakonec vynořila bez známek života na hladinu a zůstala tváří dolů. 
Zachránkyně měla potápěčské schopnosti

Hned jak se napadená dívka objevila na hladině, snažila se ji sestra dostat do člunu. V tom ale krokodýl zaútočil podruhé a své kořisti se nechtěl vzdát. Sestra napadené proto do krokodýla bušila pěstmi tak dlouho, dokud opět nezmizel pod vodní hladinou. Zachránkyně měla naštěstí potápěčské zkušenosti a uměla první pomoc. Sestru se jí pak podařilo dostat na břeh a přivolat pomoc, napadená dívka je nyní ve vážném stavu a byla uvedena do umělého spánku.

iZdroj fotografie: Facebook / Melissa Laurie

Otec obou dívek statečnou dceru pochválil a dodal, že zaměstnanci cestovní agentury obě dívky ujišťovali, že se v laguně žádní krokodýli nenachází. Úřady na druhou stranu před možným výskytem krokodýlů v této destinaci varují a dodávají, že mohou dorůstat délky až tří metrů. Dospělý člověk pak nemá šanci se takovému zvířeti bránit, pokud se nerozhodne svou kořist pustit samo, jak se tomu stalo u dvojčat Laurinových.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Destinace, kde k útoku došlo, je i přes varování úřadů mezi turisty velmi oblíbená. V místní laguně se totiž nachází drobní bičíkovci, kteří fosforeskují a v noci to vypadá, že voda září. Díky tomuto fenoménu navštíví místo masy lidí, které se chtějí na svítící lagunu podívat a užít si letní dovolenou. Místní úřady nemohou dělat nic jiného, než příchozí turisty před krokodýly varovat.

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 358 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Rodina zrekonstruovala trup starého letadla na přepychový pojízdný karavan. Kreativitě se meze nekladou
JakZdravě.cz
Proč je peeling tak důležitý
VědaŽivě
Co se děje s tělem při absenci spánku? Zpravidla jde o závažné důsledky, které mohou být v některých případech fatální
ArmádníZpravodaj
Projekt Stargate zkoumal možnosti čtení myšlenek pro vojenské účely