Putinova milenka se po dlouhé době opět objevila na veřejnosti. Zřejmě je po potratu

Ruský prezident Vladimir Putin se ke svému soukromí nevyjadřuje. Jeho vztah s bývalou gymnastkou je ale veřejným tajemstvím.

i Zdroj fotografie: Russian Presidential Press and Information Office / Creative Commons / CC BY
                   

Jedinou oficiální ženou šéfa Kremlu byla jeho bývalá manželka Ljudmila Alexandra Škrebněvová, se kterou má dvě dcery. V roce 2014 ale manželství skončilo rozvodem. Pro řadu lidí to nebylo překvapením, protože se dlouhodobě spekulovalo o Putinových milenkách, jak Události247 informovaly zde. S jednou z nich měl mít dokonce nemanželské dítě. Dceru Elizavetu měla ruskému vládci porodit uklízečka Světlana Krivonogikhová.

Spekulace o potratu

Oficiálně nebyla tato informace nikdy potvrzena, ale nasvědčuje tomu skutečnost, že z původně chudé ženy se stala miliardářka vlastníci akcie banky Rossija. Naopak i před seznámením s Putinem už byla dobře zajištěná jeho údajná další milenka Alina Kabajevová. Bývalá gymnastka a olympijská vítězka je v Rusku známou osobností, a proto se často objevuje i na veřejnosti. V posledních měsících se ale zájmu médií vyhýbala. Naopak se hojně kolem její osoby objevovala řada spekulací.

iZdroj fotografie: Пресс-служба Президента Российской Федерации / Creative Commons / CC BY
Vladimir Putin si informace o svou soukromém životě velmi střeží

Údajná milenka ruského prezidenta měla být těhotná a na Putinův nátlak podstoupit potrat, informuje web Blikk. Tato událost měla jejich vztah velmi oslabit. „Na konci srpna prezident trval na tom, aby Alina šla na potrat, a to navzdory skutečnosti, že těhotenství již trvalo více než 20 týdnů a neexistují žádné zdravotní a sociální indikace k potratu,“ cituje web Daily Mail vyjádření telegramového účtu General SVR. Následně se měly objevit komplikace a Putinova milenka se nemohla na veřejnosti objevit.

Rusko jako země příležitostí

I proto bylo zářijové vystoupení Kabajevové velmi sledované. Média si všímala jejího výrazného zhubnutí a změn v obličeji. Objevily se proto domněnky, že navštívila plastickou chirurgii. Úpravu vzhledu měl podstoupit podle některých i Putin, připomíná web Daily Mail. Při posledním vystoupení bývalé gymnastky si ale lidé nevšímali jen vzhledu. Na začátku prosince se objevila v Soči při otevření gymnastického centra. Ve svém projevu se opět vyhnula možnosti okomentovat válku na Ukrajině.

Naopak vyzdvihla sílu své země. „Jak život ukazuje, nemožné je možné. Rusko je země příležitostí,“ uvedla k otevření gymnastického centra. Jak připomíná web Blikk, Kabajevová má být milenkou ruského prezidenta už od roku 2008 a mají mít spolu také několik dětí. Kreml nikdy vztah svého šéfa s o 31 let mladší ženou nepotvrdil. Společně se spolu objevili jen na gymnastických akcích.

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Ondřej Kočí
Autor článku

Ondřej Kočí

Zobrazit další články
Scvrklý svetr už nemusí letět do koše. Zachránit se dá mrazem nebo pomocí alobalu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kopřivu dvoudomou znali už staří Egypťané. Její pozitivní účinky na artritidu potvrdila i věda
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nafukovací návnady z Děčína matou ruské vojáky. I kvůli nim mohou hlásit až neuvěřitelná čísla některých zničených zbraní
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: účinný protivzdušný komplet Alvis Stormer nečekaně prohrál se sebevražedným dronem, měl mj. nejrychlejší MANPADS světa