Putinova dcera promluvila o tom, co si myslí o Rusech a Ukrajině

Dcera ruského prezidenta vede institut, který nedávno udělal na ruských sociálních sítích rozsáhlý průzkum. Výsledky jsou překvapivé.

i Zdro fotografie: cc kremlin.ru
                   

Web Mirror informuje, že Jekaterina Tichonovová měla jako vedoucí fondu národního intelektuálního rozvoje a společnosti Innnopraktika možnost nahlédnout do účtů na sociálních sítích 70 milionů Rusů ve věku 18 až 35 let. Na základě šetření promluvila o tom, o si myslí o Rusech a Ukrajině. Ze zkoumání vzešel závěr, že mladí Rusové nejsou dostatečně loajální k režimu. Podle výzkumu chybí v mladé generaci patriotismus. Jde přitom o věkovou skupinu obyvatel, která již kvůli Putinovi ztratila mnoho mužů.

Za rozpad hodnot může Západ

Ruský institut dospěl také k závěru, že mezi početnými etnickými skupinami chybí jednota, uvádí web Mirror. Projekt měla na starosti manažerka organizace Laima Lemairová, která si při představování výsledků posteskla, že mladší Rusové postrádají vztah k tradičním hodnotám. To je přitom pro stabilní společnost velmi důležité, jak uvedla na zasedání státního úřadu Roskomnadzor, který zodpovídá za monitorování, kontrolu a cenzuru sdělovacích prostředků.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Rusko mobilizovalo na konci září podle oficiálních zpráv zhruba 300 tisíc lidí s vojenskou zkušeností

Podle Nikolaje Lišina, který patří pod ministerstvo obrany, stojí za rozpadem hodnot narušování ruského digitálního světa ze strany Západu, uvádí dále Mirror. Rusko se tedy opět drželo své praxe, kdy za všechno špatné v zemi mohou západní státy. Tentokrát v přijetí tohoto názoru sehrála důležitou roli i sama Putinova dcera.

Web CNN Prima News píše, že Tichonovová předsedá nejen společnosti Innopraktika, ale je také velmi pohybově nadaná, díky čemuž se účastnila řady soutěží v akrobatickém rokenrolu. V soukromém životě však tolik štěstí neměla. Její první manželství s ruským miliardářem Kirillem Šamalovem vydrželo jen pět let.

Všechny Putinovy děti

Nyní je partnerem Putinovy dcery bývalý šéf Bavorského státního baletu Igor Zelenskyj, který ale nemá k ukrajinskému prezidentovi žádný příbuzenský vztah, uvádí web Mirror. Ruský prezident má se svou bývalou manželkou Ljudmilou také dceru Mariu, která se věnuje lékařství. Web CNN Prima News píše, že dokonce spoluvlastní velkou farmaceutickou firmu, která se zabývá výzkumem léčby rakoviny.

Dlouhodobě se spekuluje o tom, že má Putin více dětí. Údajně má být také otcem hvězdy sociální sítě Instagram Luizy Rozovové. Tu měl zplodit se svou bývalou uklízečkou Světlanou. Tuto spekulaci podporuje skutečnost, že žena po pracovní zkušenosti u Putina výrazně zbohatla a stala se dokonce spolumajitelkou velké ruské banky, jak Události247 psaly loni v květnu. Další děti má mít Putin se svou údajnou partnerkou, kterou je bývalá gymnastka Alina Kabajevova.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Turecko má vlastní balistickou raketu Tayfun, doletí i přes 500 km a může být základem pro raketu s dosahem 2 500 km