Jste často na cestách s kamionem a potřebujete solidní zázemí poblíž Prahy?

Sedíte dennodenně za volantem a brázdíte celou Evropu? Pak určitě rádi objevíte místo, kde si budete moci pořádně odpočinout.

i Zdroj fotografie: David Dixon / Creative Commons / CC-BY -SA
                   

Zapomeňte na běžné benzínové pumpy, kde si maximálně tak koupíte bagetu a zajdete na záchod. Kde najdete opravdu komplexní zázemí?

Tircentrum na D1

V dnešní době už se opravdu nemusíte spokojit se studenou bagetou, ohřátým párkem v rohlíku a obyčejným záchodem. Na zdlouhavých cestách přece jen chcete něco více, nemáme pravdu?

Mnoho kamioňáků si vychvaluje například populární truck parking Tircentrum. Toto 24/7 parkoviště najdete na dálnici D1, a to konkrétně u exitu 15. Areál je dobře viditelný přímo z dálnice. Co vše nabízí?

Ze všeho nejdůležitější je samozřejmě bezpečné parkování v uzavřeném prostoru, který je monitorovaný proti zlodějům. Dočkáte se tak 100% klidného spánku. K vjezdu vám bohatě postačí kartička vázaná na SPZ vašeho vozidla. Na tu také dostanete všemožné slevy a budete si moci užít zajímavé akce.

Na místě si rovnou můžete nechat umýt vozidlo s pomocí nejmodernějších (a šetrných) mycích technologií. Poté si sami zajdete do sprchy, kde umyjete i sebe (při parkování delším než 12 hodin získáte sprchu zdarma). Se svěžím pocitem se vydáte vstříc občerstvení, kde najdete široký výběr potravin, nápojů, a dokonce i pivo. Ať už si pořídíte cokoliv, v klidu si s tím sedněte do odpočinkové místnosti.

Kde získáte kartičku?

Zajímá vás, co vše najdete ve zmíněném centru pro profesionální řidiče a kde získáte svou zákaznickou kartičku? V tom případě se mrkněte na webové stránky pod odkazem v první půlce článku. Ihned zjistíte všechny potřebné inspirace.

Poté stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář (otázka dvou minut), na jehož základě se s vámi spojí majitelé centra.

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články