Benzínka vám vrátí 100 Kč za každé natankování: Využijte toho rychle, akce brzy skončí

Lidé, kteří sledují různé slevové akce, mohou ušetřit nemalé peníze. Týká se to i pohonných hmot, jejichž nákup rozhodně není levný.

i Zdroj fotografie: ŠJů / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

I když ceny pohonných hmot jsou oproti loňskému létu výrazně nižší, stále tvoří v rozpočtech mnoha domácností nemalou položku. Lidé se tak snaží ušetřit, kde mohou a využívají k tomu nejrůznější fígle. Jak například Události247 nedávno informovaly, někteří Češi tankují palivo nejprve do kanystrů a až poté ho přelévají do nádrže, aby zamezili jeho čeření a za stejné peníze tak nabrali více pohonných hmot. Ušetřit lze ale také využíváním nejrůznějších akcí, které jednotlivé pumpy nabízí.

Za každé natankování příspěvek až 100 korun

S takovou nabídkou přišly polské čerpací stanice Shell. Akci, kterou síť benzinek nabízí až do konce srpna, mohou navíc využít noví i stávající členové věrnostního programu Shell ClubSmart. Stačí, když si lidé stáhnou aplikaci do svého telefonu a vytvoří si účet. Zákazníci, kteří již aplikaci mají nebo si registrovali plastovou věrnostní kartičku pak mohou rovnou začít vesele čerpat slevy. Měli by toho ale rychle využít, protože akce brzy skončí.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Za jedno natankování mohou motoristé na polských stanicích Shell ušetřit až 18 PLN

Řidiči navíc mohou načerpat jakékoli produkty včetně prémiových paliv Shell V-Power 95 nebo Shell V-Power Diesel. Omezený není ani počet či frekvence tankování, takže kdo chce, může zde skutečně ušetřit nemalé částky. Sleva se pak vztahuje až na 60 litrů jednorázově natankovaného paliva. Lidé ušetří za každý načerpaný litr 0,30 PLN, při nabrání maximálního limitu 60 litrů jim tak benzinka vrátí 18 PLN, což je v přepočtu téměř 100 korun.

Využít lze i jiné slevy

Akce na polských stanicích Shell platí ve všechny dny kromě úterka a čtvrtka. Ani v tyto vyloučené dny však lidé nepřijdou zkrátka. Mohou totiž využít dlouhodobou akci Shell V-Power, kdy zákazníci, kteří jsou členy věrnostního klubu mohou natankovat prémiová paliva za cenu těch běžných. Zatímco v úterý sleva platí pro benzin, ve čtvrtek si přijdou na své majitelé aut s naftovými motory.

Zaplatí stejné peníze, ale natankují více nafty či benzínu. Řidiči přišli na legální trik u čerpacích stanic

Akci přitom mohou využít nejen Poláci, ale třeba i Češi, kteří zemí projíždí při cestě na dovolenou či sem jezdí za levnějšími nákupy. Výhodné slevy při čerpání pohonných hmot však nabízí pumpy různých společností také v Česku. Lidé, kteří chtějí ušetřit, by tyto nabídky tedy rozhodně měli využívat. Úspory se totiž mohou pohybovat i v desítkách korun za jedno natankování, což rozhodně není málo.

Zdroj: Paliwa

Na jakých benzinových stanicích tankujete nejraději? Napište nám své zkušenosti dole do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články