Největší český operátor rozdává mobilní data zadarmo: Využijte toho rychle, nabídka končí už 29. října

Mobilní data dnes používá velká část Čechů. Mnozí z nich nyní mohou využít jedinečnou nabídku, jak mít internet v mobilu zcela zdarma.

i Zdroj fotografie: Jiří Klimenský pro Události247
                   

Obliba používání mobilních dat v posledních letech mezi lidmi velmi vzrostla. A to dokonce i přesto, že mobilní data v Česku jsou stále jedny z nejdražších v Evropě, jak psal web Novinky. Nyní však mnozí zajásají. Největší český operátor totiž rozdává mobilní data zadarmo. Zájemci by si však měli pospíšit a využít nabídky rychle, neboť akce končí už 29. října.

Tohle tu ještě nebylo

Velmi rozšířený operátor T-Mobile se rozhodl své zákazníky potěšit skutečně nebývalou nabídkou. Až do konce října mohou lidé každý víkend využívat mobilní data zcela zdarma, píše web Smartmania. Nabídka pojmenovaná „Neomezený datový víkend“ je pak dostupná všem druhům zákazníků, tedy jak těm, kteří mají tarifní program, tak firemním klientům či uživatelům předplacených karet Twist.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Mobilní data dnes ve svých chytrých telefonech využívá velká část Čechů

A jak akci využít? Stačí, když si lidé přímo ve své aplikaci Můj T-Mobile v sekci určené pro speciální nabídky aktivují příslušný balíček. Rozhodli jsme se našim zákazníkům zpříjemnit říjnové víkendy jen tak, aby mohli své podzimní pestrobarevné zážitky z výletů, sportovních aktivit a času stráveného s rodinou a přáteli jednoduše bezstarostně sdílet kdykoliv a kdekoliv budou chtít,“ cituje web Smartmania manažerku segmentu domácností v T-Mobile Petru Bělákovou.

Čechům se mobilní data prodraží

Jak jsme již zmínili v úvodu článku, mobilní operátoři v tuzemsku se neštítí za tuto službu chtít skutečně nehorázné částky. Přímo do očí bijící je to například při pohledu na srovnání s Polskem, Velkou Británií nebo třeba Španělskem. Jak totiž upozornil web Novinky, ceny mohou být v Česku za totožnou službu klidně i trojnásobné.

Kromě toho hrozí riziko, že si lidé za data připlatí ještě víc také v případě, že je využívají v zahraničí. Zatímco v Evropě si již většina Čechů zvykla na to, že díky roamingu jsou ceny stejné, jinde ve světě tomu tak být nemusí. Jak totiž již dříve informovaly Události247, používání dat, ale třeba také volání se Čechům může velmi prodražit v zemích Jižní Ameriky, Asie ale třeba i v evropském Švýcarsku nebo Bosně a Hercegovině.

Využíváte mobilní data, nebo si vystačíte s wifi? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články