Je to tady: Velký obchodní řetězec vyšel vstříc svým zákazníkům. Zlevnil všechno, pospěšte si, než si to rozmyslí

Známý obchodní řetězec se rozhodl koncem léta zlevnil řadu produktů. Lidé by ovšem neměli s nákupem příliš dlouho otálet.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   


Nákup v některých obchodech je stále dražší a dražší. Aby mohli zákazníci nakupovat levněji, často vyhledávají nové akce a akční nabídky. Například oblíbená nákupní destinace Čechů – Polsko, kde se nachází velký obchodní řetězec Dino, má teď slevu téměř na všechno. V Dinu najdete v akci například mléko, kávu i drůbeží filé.

Ve slevě je meloun, i kafe

Pokud plánujete návštěvu zmíněného obchodního řetězce, nejdřív se podívejte na aktuální akční leták. Dostupné slevy mají často na svém webu, nebo na svých sociálních sítích. I přesto považujeme za důležité poukázat na ty největší slevy, pokud byste se v dohledné době rozhodli vydat na nákupy k sousedním Polákům. Řetězec je známý především v menších polských městech a vesnicích, ale už několik let expanduje i do větších měst.

Pokud například zakoupíte dvě instantní kávy známé značky Jacobs Krönung, zaplatíte za jednu z nich jen 27,99 PLN, tedy v přepočtu 150 Kč (původní cena je zhruba 190 korun). V akci najdete také zmrzlinu Kaktus v rodinném balení osmi kusů + 1 zdarma za sníženou cenu z 16,94 PLN (91 Kč) na 11,99 PLN (64 Kč). Známá letní pochoutka meloun je v Dinu taktéž ve slevě. U sousedů jde koupit až s 33% slevou, konkrétně za 1,99 PLN za kilogram (v přepočtu necelých 11 Kč).

Slevy všude

I milovníci piva si přijdou na své: Při nákupu pěti lahví tamního piva Namysłów Pils bude jedno pivo za cenu 3,49 PLN (zhruba 18 Kč). V případě mražené drůbeže klesla cena o čtvrtinu a kilogram drůbežího filé tam momentálně stojí 17,99 PLN, tedy přibližně 96 Kč. Z uzenin stojí za zmínku produkt Slezská klobása, která je v akci za 23,99 PLN (necelých 130 korun).

Jezdíte sem na nákupy? Známý obchodní řetězec brutálně zlevnil rovnou 60 položek. Pospěšte si, než se vykoupí

Dino dále zlevnilo například některé omáčky, vitamínové vody, ale i například tropické rostliny. Slevy tak dal tamní prodejce téměř na všechny produkty. Slevy ovšem nebudou platit navěky. Proto by Češi, kteří chtějí ušetřit, neměli příliš dlouho otálet. O slevách nejen v Polsku vás na Událostech247 pravidelně informujeme.

Zdroj: Fakt

Jezdíte do Polska na nákupy často? Podělte se o to s námi dole v komentářích pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články