Kdo má účet u téhle známé banky, může dostat na ruku 10 000 Kč. Stačí splnit jednoduché podmínky. Pospěšte si, nabídka brzy končí

Dostat na ruku několik tisíc jen tak je velice lákavá nabídka. Přesně to nabídla lidem jedna velká banka v Česku.

i Zdroj fotografie: Martin Dvořák pro Události247
                   

Není to tak dlouho, co přišla Raiffeisenbank s velmi atraktivním nápadem, jak získat nové klienty. Informovali jsme na Událostech247 o tom, že stačilo zřídit si u této banky účet a pak vám na něj po dobu šesti měsíců posílá 500 korun. K získání celkem 3000 korun stačí aspoň třikrát měsíčně zaplatit debetní nebo kreditní kartou.

Jak splnit soutěžní podmínky

Zájem o peníze „zdarma“ byl obrovský a proto banka přišla s další velmi zajímavou nabídkou. Třicet vylosovaných klientů mohlo v soutěži vyhrát každý 10 tisíc korun. Čas na to měli do konce září 2023. Museli však splnit určitě podmínky a na ty už nedosáhli všichni. Šanci měli jen ti, kterým v daném kalendářním měsíci přijde na účet v součtu aspoň 15 tisíc korun a zároveň provedou aspoň tři odchozí platby, píše web Peníze. Do těchto plateb se počítají i ty zadané v elektronickém bankovnictví a platby kartou v libovolné výši.

iZdroj fotografie: Jiří Klimenský pro Události247
Vyhrát 10 000 korun může každý, kdo splní soutěžní podmínky

Rozhodli jsme se soutěž o třicetkrát deset tisíc korun prodloužit o dva měsíce, tedy do konce listopadu. Rádi bychom tak odměnili stávající aktivní klienty, kteří využívají svůj účet vedený u nás v Raiffeisenbank,“ uvedla mluvčí Raiffeisenbank Tereza Kaiseršotová. Do soutěže je potřeba se registrovat v mobilním nebo internetovém bankovnictví přes banner v sekci Nabídky, kde si rozkliknete Tipy pro vás. Registraci stačí provést jednou za celé slosovací období. Výherci dostanou SMS zprávu, nebo jim banka zatelefonuje. Slosování probíhá vždy po skončení kalendářního měsíce.

Banky se s nabídkami předhánějí

Může se vám však stát, že při pokusu o přihlášení, když rozkliknete Tipy pro vás, se objeví sdělení, že banka pro vás nemá žádné nabídky. V tom případě už jste s největší pravděpodobností do soutěže přihlášeni. Pro jistotu můžete kontaktovat svého bankéře, dodává web Měšec. „Mně tyto podmínky přijdou v pohodě, myslím, že každý má dnes určitě větší příjem, než 15 tisíc korun a více, takže nemyslím, že by to bylo nějak těžké splnit,“ řekl Událostem247 podnikatel Aleš Vrba ze Znojma.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Banky o své klienty soupeří různými soutěžemi

Reiffeisenbank není jediná, která se snaží získávat nové klienty a motivovat ty stávající. Velký přehled toho, jaké výhody banky pro své nové klienty nabízejí, přinesl třeba web Ušetřeno. Například ČSOB nabízí za založení Plus konta odměnu až 2 tisíce korun. Některé banky zase nabízejí až do konce tohoto roku roční bonusovou úrokovou sazbu až 6 procent. Například UniCredit Bank s účtem Start.

Využili jste někdy podobné nabídky od vaší banky? Řekněte nám to v komentářích pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články