Kousl si do burgeru z McDonaldu a nevěřil svým očím. To, co v něm našel, by nenechalo klidným ani vás

Muž, který si objednal burger v známém fastfoodovém řetězci nevěřil svým očím. Našel v něm totiž něco, co tam opravdu být nemá.

i Zdroj fotografie: Pp0912 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Muže toužícího po burgeru z McDonald’s čekalo opravdu nechutné překvapení, které vyvolalo daleko víc než jen nepříjemné pocity. K události došlo ve čtvrtek 5. října. Na sociálních sítích byl případ anonymně sdílen přítelkyní muže, kterému se událost stala. Ta vznesla ve svém příspěvku otázku, jak by se lidé zachovali na jejím místě. Její partner si totiž dal sousto zakoupeného burgeru a narazil na něco tvrdého. Když předmět vyndal, ukázala se několikacentimetrová kovová tyčka. Po tomto zjištění šel upozornit zaměstnance pobočky na problém.

Udělali mu nový burger

Mužův šok byl ještě větší, když přišel k pokladně za zaměstnanci pobočky. Tam mu bylo vysvětleno, že nalezený kovový předmět je pravděpodobně ulomená část teploměru. Zaměstnanci dodali, že si jeho zmizení sice všimli, ale neměli ponětí, kam se mohl podít. Celý den ho prý hledali.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Řetězec McDonald’s má v oblibě řada lidí

Když muž po zaměstnancích požadoval kompenzaci, nabídli mu, že mu udělají nový burger. Ačkoliv s touto nabídkou ze strany fastfoodového řetězce muž souhlasil, nakonec pro Daily Mail uvedl, že už na jídlo neměl sebemenší chuť. Poté mu prý bylo nabídnuto, že mu řetězec vrátí 15 dolarů, tedy v přepočtu necelých 350 korun. S nabídkou muž souhlasil.

Vyjádření řetězce k celé situaci

McDonald’s k celému incidentu s kovovou tyčkou nakonec vydal prohlášení. Mluvčí společnosti v rozhovoru pro Daily Mail řekl, že společnost zahájila vyšetřování tohoto nepříjemného incidentu. „McDonald’s bere bezpečnost potravin a nápojů velmi vážně. Dodržujeme přísné procesy a postupy, aby byla zajištěna kvalita našeho jídla. Případ vyšetřujeme a vyzýváme zákazníka, aby kontaktoval naši zákaznickou linku, abychom se mohli na celou záležitost podívat podrobněji,“ uvedl mluvčí pro Daily Mail.

Ačkoliv zcela jistě nešlo o záměr, zmíněný muž na podobný incident jen tak nezapomene. Podobný případ je dobrým důkazem toho, že ať už budete jíst cokoliv a kdekoliv, měli byste být obezřetní ohledně kvality a hygieny na dané pobočce. Na Událostech247 jsme vás relativně nedávno informovali o utajovaném složení oblíbené kuřecí pochoutky v McDonaldu. Informace od bývalého zaměstnance tehdy přinesl polský server Fakt.

Zdroj: Fakt, Daily Mail

Chodíte se někdy najíst do McDonaldu? Řekněte nám to v komentářích dole pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články