Nový obchodní řetězec v Česku: Zákazníci jsou u vytržení, otevřeno je nonstop. A ceny? Takhle nízké jste ještě neviděli

Češi mohou využívat v mnoha ohledech revoluční prodejny nové generace, které jsou otevřeny nonstop. Už jste tam byli?

i Zdroj fotografie: SZPI
                   

Události247 nedávno informovaly, že do Česka expandoval nový obchodní řetězec z Polska, Hebe. To však zdaleka není jediná novinka, která se na poli obchodních řetězců v Česku aktuálně děje. Pro lidi otevírá nové prodejny také řetězec Flop. A mnozí zákazníci jsou doslova u vytržení. Kromě toho, že jsou obchody otevřené nonstop nabízí také neuvěřitelně nízké ceny a další výhody.

Řetězec přichází s revoluční změnou

Prodejny Flop nejspíš mnozí lidé dobře znají. Nyní se však řetězec rozhodl, že nabízené služby je třeba vylepšit a přichází proto se zcela revolučním konceptem. Vůbec první taková prodejna Flop Top se nyní otevřela v jihočeské obci Vimperk. A jak píše web Deník, tento obchod nové generace propojuje hned několik služeb.

iFlop má řadu poboček v jižních, západních, středních Čechách, na Vysočině a jižní Moravě

Samozřejmostí je klasický prodej potravin či drogistického zboží. To ale není všechno. Kromě toho zde lidé mohou využít také takzvané Top Bistro. To je součástí prodejny a nabízí širokou škálu jídel včetně baget, pekárenských výrobků, rychlého občerstvení, teplých obědů či sladkých dezertů, píše web Kupi.

Je tak ideálním místem nejen na nákupy, ale také pro ty, kteří potřebují rychle hodit něco do žaludku a nemají čas na návštěvu klasické restaurace. Jako bonus pak řetězec nabízí lákavé ceny. Jak vyplývá z webu řetězce, mnohé produkty zde lze nakoupit i s mnohaprocentní slevou.

Otevřeno má nonstop

Velkým benefitem je také možnost nakupovat nonstop. Tuto službu pak řetězec nabízí rovněž v prodejně Flop Top v Jindřichově Hradci, píše dále web Kupi. Zatímco během dne prodejna funguje jako tradiční supermarket s personálem, po zavírací době přechází do samoobslužného režimu. „Mimo otvírací hodiny lidé nakoupí s pomocí mobilní aplikace DoKapsy. Stačí jim k tomu ověřená bankovní identita,“ uvedl pro web Kupi jednatel společnosti Flosman s.r.o., která prodejny Flop Top provozuje Petr Juliš.

Český obchodní řetězec chystá obrovské změny: Radši si o nich přečtěte, ať se pak nedivíte

Zdá se, že koncept nonstop hybridních prodejen je v Česku na vzestupu. Jak totiž před časem informovaly Události247, stejným směrem se vydal i řetězec Coop. A model se zřejmě osvědčuje. Web CzechCrunch v září psal, že řetězec Coop plánuj v blízké budoucnosti otevřít dalších asi 50 takovýchto obchodů.

Líbí se vám koncept nonstop prodejen, nebo raději zůstanete u těch klasických? Napište nám svůj postoj do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články