Nový obchodní řetězec v ČR: Takové ceny svět neviděl, brutální slevy na všechno. Pospěšte si, než vás ostatní předběhnou

V Česku nedávno svou první pobočku otevřel další nový řetězec. Už jste tam byli?

i Zdroj fotografie: Triplec85 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

V letošním roce se na poli obchodních řetězců v Česku udály velké změny. Jak psaly Události247, zatímco některé skončily, jiné naopak nově přišly. Mezi nově příchozí se aktuálně zařadil i polský drogistický řetězec Hebe, který má ambici stát se významným hráčem na trhu. A jde na to skutečně fikaně. Zákazníky totiž láká na ceny, jaké, s nadsázkou řečeno, svět ještě neviděl. Pokud máte i vy o tyto brutální slevy zájem, raději si pospěšte. Nic netrvá věčně.

Nový řetězec chce zválcovat konkurenci

Drogistických prodejen v Česku rozhodně není málo. Asi všichni dobře znají například zavedené značky jako je dm-drogerie, Teta či Rossmann. To ale evidentně polský řetězec nijak nevyděsilo a svou cestu si razí směle kupředu. A to ve velkém. Jak uvádí web iDnes, na prosinec si provozovatelé naplánovali otevřít v Česku rovnou 2 prodejny, konkrétně v pražských obchodních domech Harfa a Westfield Černý Most.

Nový velký obchodní řetězec v Česku: Poloviční ceny, lidé jsou nadšení, přesně tohle tu chybělo

Vůbec první prodejna řetězce Hebe se otevřela 6. prosince ve zmíněné Galerii Harfa, připomíná web AkčníCeny. A rozhodně se nejedná o skromnou prodejnu. Se svými 350 metry čtverečnými nabízí skutečně luxusní prostory s bohatou nabídkou produktů. Druhá pražská prodejna se má pak svého otevření dočkat nedlouho po této první. A v příštím roce se mohou zákazníci těšit na otevření poboček i v dalších městech, dodává server ZbožíaProdej.

Zákazníci mohou využít lákavé slevy

Jak vyplývá z webu řetězce, ušetřit lze na celé řadě produktů. Najít zde lze různé dlouhodobější akce, třeba 30procentní slevy na korejskou a japonskou kosmetiku nebo slevy na známé značky jako je L’Oréal Paris či Garnier. Ale pozor, kromě časového omezení jsou nabídky limitované také vyprodáním zásob. Pokud tedy o akční ceny máte zájem, využijte je rychle, než vás ostatní předběhnou.

iZdroj fotografie: Wistula/ Creative Commons / CC-BY-SA
Polská společnost Hebe vznikla již v roce 2011

A co všechno zde zákazníci najdou? Řetězec, jenž se prvotně specializoval hlavně na prodej přes e-shop nabízí především kosmetiku a produkty péče o tělo, uvádí web iDnes. „Sortiment zahrnuje širokou škálu péče o pleť, tělo a vlasy. V nabídce nechybí ani přírodní, japonská, korejská a profesionální kosmetika, dermokosmetika, make-up nebo vůně,“ dodává web ZbožíaProdej.

Už jste v prodejně Hebe byli? Dejte nám vědět, jak na vás nový řetězec působí

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Jiří Klimenský
Autor článku

Jiří Klimenský

Dlouholetý nadšenec v oblasti ekonomie a společenských témat. V minulosti jsem působil v několika menších regionálních médiích. Teď se snažím čtenáře informovat o důležitých tématech na Událostech247.

Zobrazit další články