Ležel nahý na podlaze a brečel: Putin se měl po léčbě rakoviny nervově zhroutit

Na veřejnost se dostávají stále nové informace o tom, jak je na tom ruský prezident zdravotně. Žádná však dosud nebyla potvrzena.

i Zdroj fotografie: Mitya Aleshkovsky / Creative Commons / CC BY SA
                   

Aktuálně se Ruskem šíří spekulace, že u Vladimira Putina došlo po nově započaté léčbě rakoviny k nervovému zhroucení, psal o tom web TN. Zdroj napojený na Kreml uvedl, že ruského prezidenta měli lidé z jeho okolí najít skoro nahého na podlaze a plakat. Zavolali proto lékaře, kteří mu podali uklidňující injekci, dodává web TN. O zdraví prezidenta psaly Události247 několikrát.

Léčba rakoviny má vedlejší účinky

Z Kremlu opět unikly tajné zprávy, že měl ruský prezident zahájit třetí fázi léčby rakoviny. Nové léky, které mu doktor předepsal, však na něj mají mít nepříjemné vedlejší účinky, píše o tom web Mirror. „Prezident aktuálně podstupuje třetí cyklus léčby. Předchozí dva byly extrémně neúspěšné,“ potvrdil podle serveru Mirror ruský politolog Valerij Solověj.

iZdroj fotografie: Russian Presidential Press and Information Office, CC BY
Podle zdroje napojeného na Kreml měli Putina lidé z jeho okolí nalézt téměř nahého na podlaze

Telegramový kanál SVR, který má být napojený na Kreml, uvedl, že se kvůli novým lékům Putin dokonce nervově zhroutil. Večer slyšela prezidentská stráž z místnosti, kde se prezident nacházel, podivné zvuky. Putin neodpověděl na zaklepání na dveře a veškeré pokusy zjistit, co se děje, nepřinesly žádné výsledky, uvedl před několika dny SVR. Když se stáž dostala dovnitř, Putin údajně ležel na podlaze a hystericky plakal.

Putin na podlaze ležel polonahý

Na sobě měl jen mokré bílé tričko, které se zřejmě snažil svléknout, a černou ponožku na pravé noze. Vedle něj ležela na kusy roztrhaná plenka, kterou Putin v poslední době neustále používá,“ popisuje telegramový kanál dramatickou situaci. Přivolaní lékaři nakonec Putinovi podali injekci na uklidnění. Zatím není jasné, jestli zmíněný stav způsobily vedlejší účinky nových léků, které prezident užívá, nebo něco jiného. Doktoři mu ihned dali jiné, dodává TN.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Od začátku války se objevila řada zpráv o podlomeném psychickém zdraví Vladimira Putina

O tom, že Putin je smrtelně nemocný, se mluví už několik let. Nedávno Peskov prohlásil, že je Putin zdráv, že se neskrývá, a že nemá ani dvojníka. Současná situace však na prezidenta vliv mít musí. Je pod vlivem stresu. Chtěl bych připomenout, že takové naděje, že Putin bude odstraněn, nebo zemře v důsledku závažné choroby, ještě nemusí znamenat nic pozitivního pro vývoj v Rusku. Na jeho místo může přijít někdo mnohem horší,“ uvedl pro Události247 vojenský expert Andor Šándor.

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články