Podle ruského jasnovidce se blíží Putinův konec. Zemřít má v důsledku otravy

Ruský televizní psycholog Alexander Kantonistov předpověděl, že ruský prezident Vladimir Putin přijde o svůj život ještě v letošním roce.

i Zdroj fotografie: The Presidential Press and Information Office / Creative Commons / CC BY
                   

Jak informuje server Mirror, ruský jasnovidec byl součástí populární ruské show Battle of Psychics a vydal několik předpovědí okolo budoucnosti Ruska. V prvním měsíci invaze například uvedl, že dojde ke zhoršení životní úrovně Rusů a následnému růstu nespokojenosti. Taková předpověď rozhodně Kantonistovi vyšla. Bude otázkou, jak se naplní jeho slova ohledně ruského prezidenta. Podle jasnovidce má být šéf Kremlu letos zavražděn nejpravděpodobněji prostřednictvím jedu, jak dále píše server Mirror.

Kreml je přísně střežen

Svůj stav si má zároveň Putin zhoršit i sám. A to hlavně kvůli pocitu, že ho někdo pronásleduje. „Jeho lidé mu budou připadat jako zrádci. To povede k neuváženým činům, které mu v budoucnu jen ublíží,“ cituje web Mirror Kantonistova slova. Putinovu smrt pak ruský psycholog předpovídá na období od srpna do září letošního roku. Zemřít má ve své kanceláři. Předpověď tak ukazuje, že zrada by měla přijít od nejbližšího okolí šéfa Kremlu. Což rozhodně není vyloučeno.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Kreml

Server Mirror připomíná, že tento týden jeden z ukrajinských generálů prozradil, že Putin přežil atentát. Dojít k němu mělo krátce po zahájení ruské invaze. I z toho důvodu zřejmě byla posílena bezpečnost Kremlu. Ten, jak uvádí server Mirror, je nepřetržitě přísně střežen. Zároveň web píše, že Putin už čelil nejednomu pokusu o život. Celkem už k nim mělo dojít pětkrát, a tak se stále častěji mluví o tom, že ruský prezident používá dvojníky. Není se čemu divit.

Boje na Donbasu sílí

Válka na Ukrajině vyvolává zlost v mnoha lidech po celém světě. Nejen kvůli zvěrstvům, která ruská armáda v sousední zemi páchá, ale také kvůli ekonomickým dopadům. Sankce tvrdě postihují nejen obyčejné lidi, ale také ruské oligarchy, kteří přišli o svůj majetek na Západě. Nejeden z nich tak může díky svým prostředkům o život ruského prezidenta usilovat tak, jak předpovídá ruský jasnovidec. Zároveň je ale třeba připomenout, jedna z prognóz Kantonistovi nevyšla.

Podle něj měla ruská armáda ukrajinské území opustit do poloviny dubna. Putinova speciální vojenská operace ale pokračuje dál. Velmi vážná je situace hlavně na Donbasu, jak uvedl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Jak píše ČTK, reagoval tak na informaci, že bylo dobyto město Lyman na severu doněcké oblasti. Ukrajinská armáda se ale nehodlá vzdát, dokud nezíská zpět celé území Donbasu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Ondřej Kočí
Autor článku

Ondřej Kočí

Zobrazit další články