Putina prý čeká operace. Pro tyto případy už jmenoval svého zástupce

Ruský prezident Vladimir Putin měl tajně nominovat bývalého důstojníka KGB Nikolaje Patruševa k řízení země v případě jeho neschopnosti, která by mohla brzy nastat.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Jak informuje server Mirror, šéf Kremlu Vladimir Putin se zřejmě brzy na určitou dobu stáhne z veřejného prostoru. Důvodem má být nutná operace v souvislosti s údajnou diagnózou rakoviny. Po dobu prezidentovy nepřítomnosti má Rusko řídit generální tajemník ruské Rady bezpečnosti Nikolaj Patrušev. Bývalý důstojník KGB je jeden z Putinových nejbližších spolupracovníků a měl to být právě on, který šéfa Kremlu přesvědčil o nebezpečných nacistických proudech na Ukrajině, což bylo impulsem k ruské invazi.

Informace přímo z Kremlu

Tvrzení o Putinově údajné operaci a převzetí „kontroly“ Patrušovem pochází ze záhadného účtu na sociální síti Telegram, jak píše Mirror. Kanál General SVR už v minulosti přišel s informacemi o zdraví ruského prezidenta. Šlo například o oznámení o Putinově rakovině nebo Parkinsonově chorobě. Účet tvrdí, že je napojen na informace přímo z Kremlu. Potvrdit je to samozřejmě nemožné. Některá tvrzení telegramového kanálu se ale v posledních dnech naplňují. Jde například o Parkinsonovu chorobu.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Nikolaj Patrušov

Tato nemoc se začala v souvislosti s ruským prezidentem skloňovat hlavně po zveřejnění videa ze schůzky s ministrem obrany Sergejem Šojgu. Na ní se Putin po celou dobu nepustil okraje stolu a neklidně podupával nohou, jak píše server Blesk. To všechno mají být příznaky vážné choroby. Putin měl proto podle informací účtu General SVR podstoupit v druhé polovině dubna operaci, ale zákrok byl odložen na období po 9. květnu. V ten den se mají totiž v Moskvě uskutečnit oslavy výročí konce druhé světové války.

Nechuť ke změně léků

Kromě onkologických problémů a Parkinsonovy choroby má Putin trpět také schizoafektivní poruchou. Jde o duševní nemoc, která se může projevovat halucinacemi, bludy, depresí nebo mánií. Vše jsou ale jen spekulace, protože oficiálně je ruský prezident dlouhodobě prezentován jako zdravý sportovec. Přitom skutečnost, že není v nejlepší kondici je nepopiratelná. Zjevné je to hlavně na jeho proměně v obličeji. Při srovnání jeho fotografií z minulosti je očividné, jak se šéf Kremlu proměnil a že nejde jen o přirozené stárnutí.

iZdroj fotografie: The Presidential Press and Information Office / Creative Commons / CC BY
Vladimir Putin

Putinovo podlomené zdraví mají prokazovat i záběry z velikonoční mše, na které zvláštně přežvykoval a divně se pohyboval, jak píše server CNN Prima News. Zhoršující se stav potvrzuje i tajemný telegramový kanál, který je spojován s profesorem Valerijem Solovejem. „Více než měsíc nebyli ošetřující lékaři schopni přesvědčit Putina, aby změnil léky, které potlačují příznaky Parkinsonovy choroby, protože ty staré už nemají požadovaný účinek,“ cituje z účtu General SVR server Mirror.

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Rostlina, kterou klíšťata k smrti nenávidí. Stačí ji usušit a zalít horkou vodou – domácí účinný repelent je na světě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Na herpes báječně zabírá i obklad z vaječné skořápky + dalších 6 tipů, jak se ho zbavit rychle a přírodní cestou
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Poznáte, která z žen na tomto obrázku je matkou přítomného dítěte? Tento rébus dělá lidem problémy už léta
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský odstřelovač se během první světové války ukryl ve falešné koňské mrtvole vedle německých zákopů