Nesmrtelný Putin. Jeho skon předpovídá téměř každý, naposled ruský jasnovidec

Válka na Ukrajině výrazně rozšířila množství nepřátel ruského prezidenta Vladimira Putina. Někteří by mohli chtít usilovat o jeho život.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rusko z historických důvodů nikdy nepatřilo k oblíbeným státům na mezinárodním poli stejně jako jeho vůdce Vladimir Putin. Ten si své antipatie vysloužil řadou kontroverzních rozhodnutí. Nejvíce nepřátel ale získal až svým posledním činem. Kvůli válce na Ukrajině ho nenávidí mnoho lidí po celém světě, včetně Ruska. I proto tamní televizní psycholog Alexander Kantonistov se neobává předpovídat, že šéf Kremlu bude ještě letos zavražděn. Jak píše server Mirror, podle jasnovidce zemře ve své kanceláři, na otravu, mezi srpnem a zářím.

Nástin událostí

Přestože taková předpověď může znít velmi hrozivě, nejde o první a zřejmě ani poslední scénář podle kterého má ruská hlava státu brzy skonat. Jak informuje server iDnes, Putinovu smrt předpovídá také ruský okultista Andrej Kosmač. Podle něj má „životní pouť ruského panovníka skončit“ mezi 20. dubnem až 5. květnem příštího roku. Na takové předpovědi se podle Kosmače podílely přední osobnosti v oboru astrologie z celého světa. Scénář nastíněný ruským okultistou upozorňuje nejen na smrt šéfa Kremlu, ale i na jeho postupné ochabování, píše iDnes.

„V srpnu se zdraví Vladimira Putina začne silně zhoršovat, což potvrzuje mnoho faktorů, včetně jeho horoskopu a tzv. solárního horoskopu. Je to velmi vzácné, že jeho datum narození známe na minutu přesně,“ cituje Kosmače server iDnes. Dále astrolog zmínil, že od srpna do října bude probíhat proces, kdy bude Putin „postupně odstavován od moci“. A takových náznaků bude zřejmě stále přibývat, píše iDnes. Důvodem jsou i spekulace, které se objevují ohledně zdraví šéfa Kremlu.

Putin není Putin?

Jak připomíná web iDnes, objevují se dohady o rakovině krve, Parkinsonově chorobě nebo demenci. Podporuje to také vzhled i chování ruského prezidenta. Pozornosti světa neušel například třes, bledé a odulé tváře při schůzce s ministrem obrany Sergejem Šojgu nebo nejistá chůze při oslavách výročí konce druhé světové války na začátku května. Není se tak čemu divit, že se objevují informace i o tom, že Putin už nežije a nahrazuje ho dvojník.

Jak Události247 nedávno psaly, s touto spekulací přišla britská tajná služba MI6. Její vysocí šéfové jsou toho názoru, že v případě skonu ruského prezidenta, by Kreml takovou informaci zamlčel. Vyloučena tak není ani možnost, že pravý Putin už není na tomto světě a na veřejných vystoupeních se objevuje jeho dvojník. Ani tato představa nemůže ale nikoho nechávat klidným. Stejně i to, že válku na Ukrajině řídí nemocný člověk.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Rostlina, kterou klíšťata k smrti nenávidí. Stačí ji usušit a zalít horkou vodou – domácí účinný repelent je na světě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Na herpes báječně zabírá i obklad z vaječné skořápky + dalších 6 tipů, jak se ho zbavit rychle a přírodní cestou
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Poznáte, která z žen na tomto obrázku je matkou přítomného dítěte? Tento rébus dělá lidem problémy už léta
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský odstřelovač se během první světové války ukryl ve falešné koňské mrtvole vedle německých zákopů