40% sleva na potraviny: Známý obchodní řetězec začal Čechům nabízet věci za hubičku. Pospěšte si, kdo dřív přijde, ten dřív bere

Nakupovat ve slevách se pro Čechy v době zdražování stává téměř koníčkem. Obchody to dobře vědí a se slevovými akcemi se roztrhl pytel.

i Zdroj fotografie: Daniel Procházka pro Události247
                   

Nedávno jsme informovali třeba o tom, že oblíbený obchodní řetězec Lidl připravil velkou akci se slevami pro seniory, kteří se dle svých slov cítí často znevýhodněni tím, že nepoužívají mobilní aplikace a slevy jim proto často utečou. Teď stačilo, když se pokladny při placení prokázali, že je jim více než 65 let a k nákupu tak dostali nemalou slevu.

Má to svoje trhliny, říká zákaznice

Lidl vychází zákazníků vstříc také tím, že prodloužil otevírací dobu svých vybraných prodejen o hodinu. Psali jsme o tom v minulosti i na Událostech247. Záměrem bylo to, aby si stihli pohodlně nakoupit i lidé, kteří pracují dlouho do večera. „Musím říct, že mi to přijde docela zbytečné, protože když přijdu do obchodu až v devět večer, už tam není k dispozici například skoro žádné pečivo, natož zboží, které je zrovna v akci, protože takto pozdě už ho prostě nedoplňují,“ popsala Událostem247 Alena Drábková z Brna.

Obchody v ČR mění otevírací doby: Stihnete si dojít nakoupit?

A je tu další akce, která má přitáhnout víc nakupujících. Od pondělí 16. října totiž mohou zákazníci zakoupit v prodejnách Lidl vybrané produkty s 40% slevou. Upozornil na to web Kupi. Akce je zajímavá tím, že každá sleva je unikátní a platí pouze jeden den. Tato novinka má ještě více podtrhnout snahu Lidlu nabízet zákazníkům ty nejlepší možné ceny na trhu. Speciální slevové akce probíhají aktuálně i v dalších řetězcích.

Tento týden se v obchodním řetězci Lidl opravdu vyplatí

Naším dlouhodobým cílem je nabídnout řešení pro zákazníky, kteří vyžadují vysokou kvalitu a zároveň vyhledávají i příznivou cenu. Obojí jim garantujeme našimi privátními značkami i exkluzivními nabídkami. Tímto krokem chceme vyjít vstříc také například rodinám, které musí zvažovat každou korunu. I proto se mezi exkluzivními peckami objevují základní potraviny jako je cukr, mléko nebo tvaroh,“ uvedl jednatel společnosti Lidl odpovědný za nákup Zoltán Nepp.

iZdroj fotografie: Aljona83 / Creative Commons / CC-BY-SA
Lidl si pro své zákazníky přichystal na tento týden řadu slev

Slevy se tak dočkal třeba odtučněný tvaroh za 11,94 Kč, původně stojí 19,90, nebo všechny tuňákové konzervy a saláty. Středa patřila trvanlivému plnotučnému mléku za 13,14 Kč, původně stálo 21,90. Ve čtvrtek se vyplatilo koupit tatarskou omáčku nebo majonézu premium a v pátek v Lidlu koupíte cukr za 16,74 Kč, původní cena je 27,90. O víkendu jsou v nabídce lasagne bolognese za 77,94 Kč a v neděli budou levné vybrané konzervy, paštiky a maso ve skle.

Využijete zmíněné akční nabídky? Napište nám to dolů do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články