Albert si pro Čechy přichystal velkou novinku. Honem toho využijte, než vás ostatní předběhnou

Jak ještě více usnadnit a urychlit každodenní vaření? Nad tím si láme hlavu spousta lidí. Albert nyní mnohým z nich nabídl řešení.

i Zdroj fotografie: Realeklas / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Obchodní řetězce se v poslední době doslova předhání v tom, jak přilákat do svých prodejen co nejvíce zákazníků. Zatímco Lidl nabízel lákavé slevy pro seniory, Tesco zase rozjelo program slev určený pro studenty, jak psaly Události247. Nyní si pro Čechy přichystal velkou novinku také řetězec Albert.

Zrychlí nakupování, usnadní vaření

Lidé jsou povětšinou zvyklí na to, že v supermarketech nakupují především jednotlivé suroviny, ze kterých si následně doma uvaří hotové jídlo. Albert se ale rozhodl svůj sortiment posunout na jinou úroveň a začal nabízet takzvané Menu Boxy. „Tyto balíčky obsahují všechny potřebné ingredience (zeleninu, ovoce, koření) pro přípravu konkrétního pokrmu,“ píše web Kupi.

Jedna skupina Čechů má v Tescu nárok na obrovské slevy. Patříte k nim i vy? Pospěště si, než nabídka skončí

Tento inovativní koncept má lidem usnadnit nákup i následné vaření. Zmizí tak čas strávený výběrem jednotlivých ingrediencí a díky přiloženému receptu na obalu lidem boxy výrazně usnadní i následnou přípravu pokrmu. A navíc mnohým nejspíš vyřeší problém s neustálým vymýšlením, co uvařit. Vzhledem k hektickému životnímu stylu tak mnoho Čechů novinku jistě ocení.

Novinku si zákazníci pochvalují

„Albert připravil boxiky na vaření určitého jídla, přijde mi to jako fakt super nápad,“ uvedla například ve svém příspěvku na sociální síti X jedna ze zákaznic řetězce. A co víc, jako bonus nabízí Albert na novinku akční slevu. Při koupi 2 kusů mají zákazníci rázem slevu 25 procent, vyplývá z webu řetězce Albert. Koho tedy nápad nadchnul, určitě by toho měl honem využít, než ho ostatní předběhnou a řetězec akci třeba pro velký zájem ukončí.

iZdroj fotografie: Martin Strachoň / Creative Commons / CC-BY-SA
Novinku začal řetězec Albert nabízet ve svých prodejnách na začátku října

A z jakých variant mohou zájemci vybírat? Prodejce chce evidentně uspokojit skutečně širokou škálu chutí. V nabídce tak lidé naleznou třeba boxy obsahující veškeré ingredience potřebné k přípravě 4 porcí italských lasagní, indického curry Madras nebo mexického burrita. A nechybí ani polévky, například dýňová, batátová či pórková.

Využili byste Menu Boxy z Albertu? Napište nás svůj názor na novinku do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články