Chodíte nakupovat do Lidlu? Právě tam rozjeli brutální slevy. Využijte toho rychle, než se všechno vyprodá

Lidl, oblíbený obchodní řetězec mnoha lidí nabízí v některých svých pobočkách obrovské slevy. Jejich platnost je ale omezená.

i Zdroj fotografie: Aljona83 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Obchodní řetězce se pravidelně předhánějí v tom, kdo zákazníkům nabídne výhodnější akce či slevy. A Lidl není výjimkou. Události247 například v minulosti psaly o slevách určených pouze pro důchodce či zlevněných veganských produktech. Zjistěte, o co se jedná tentokrát.

Kde na slevy narazit?

Aktuální slevová akce se týká Lidlu na Slovensku. Zatímco dosud byli Češi zvyklí jezdit za levnými nákupy do Polska, nově se dost možná směr jejich výprav změní. Jak informuje server Kupi, slovenské pobočky Lidlu chystají na vybrané potraviny slevy odpovídající výši DPH, tedy 10 procent.

Od 9. do 15. října ohromné slevy jenom pro seniory: Velký obchodní řetězec si pro ně připravil nabídku, která se neodmítá

Konkrétně se má jednat o širokou škálu produktů zahrnující pečivo, maso, vybrané mléčné výrobky či zeleninu. Akce je ale omezená, a to pouze do Velikonoc, jak dodává web Kupi. Pokud tedy tyto obrovské slevy chcete také využít, zamiřte do obchodů co nejdříve.

Místo Polska raději na Slovensko

Češi v poslední době za levnými potravinami vyráželi především do Polska. Tomu ale nejspíš bude konec. Na konci března zde totiž skončí platnost nulové sazby DPH na potraviny, jak píše web Novinky. Nově se tak budou potraviny opět danit 5 procenty, což může způsobit jejich zdražení.

iZdroj fotografie: ŠJů / Creative Commons / CC-BY-SA
Slovenské prodejny Lidl budou slevy nabízet až do Velikonoc

Naštvaní z této změny přitom nebudou jen Češi. Negativní reakce zaznívají pochopitelně i z řad Poláků. „Nevím, kde potraviny nakupuje, ale v obchodech, kde je kupuji já jsou drahé už teď a po zavedení DPH budou ještě dražší,“ cituje web Novinky vyjádření Poláka Andreje reagujícího na rozhodnutí polského premiéra. Zdá se tak, že pověstné levné polské nákupy se brzy stanou minulostí. A minimálně do Velikonoc je nahradí slovenské obchody a jejich slevy.

Nakupujete rádi v prodejnách Lidl? Dejte nám vědět do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články