Do Česka se dostal nový obří obchod: Brutální slevy na všechno. Pospěšte si, než vás ostatní předběhnou

Množství řetězců působících v Česku obohatil nový obchod. Zákazníky láká na úžasné ceny i obří slevy.7

i Zdroj fotografie: Santeri Viinamäki/ Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Výběr obchodů, ve kterých mohou čeští zákazníci nakupovat, se v poslední době rozšířil. Události247 například nedávno informovaly o příchodu amerického fastfoodového řetězce Popeyes. První prodejnu v tuzemsku letos otevřela také světoznámá značka Victoria’s Secret, jak připomíná web MediaGuru. To však není všechno. Do Česka se totiž nedávno dostal také nový obří online obchod, který láká na skutečně pohádkové ceny.

Češi si polské obchody oblíbili

Že lidé jezdí do Polska za levnými nákupy potravin, nábytku a dalších věcí je známá věc, o které již dříve informovaly Události247. Nyní si Češi mohou u polských sousedů nakoupit také online. Na tuzemský trh totiž vstoupil oblíbený polský e-shop Allegro, píše web iDnes. Vedle velkého výběru a nízkých cen navíc zákazníkům nabízí brutální slevy prakticky na všechno.

Nový řetězec v Česku už v září 2023: Lidé jsou u vytržení, těší se na něj jak malé děti

Konkrétně se jedná o takzvané Allegro Days. Týdenní akce, kterou obchod pravidelně opakuje, nabízí slevy na tisíce produktů až o 40 procent, informuje web MediaGuru. První týden těchto masivních slev si čeští zákazníci užili již na začátku září. Kdo ale akci nestihl využít, nemusí zoufat. Další Allegro Days začnou již na začátku října, jak vyplývá z webu e-shopu. Lidé by si tedy měli s nákupem pospíšit, než je ostatní předběhnou a ty nejlepší zlevněné kousky vykoupí.

Obchod funguje na principu Amazonu

Podobně jako americký internetový obchod i Allegro nabízí jiným prodejcům, aby prostřednictvím jeho platformy prodávali své zboží. A že ambice polského e-shopu jsou skutečně vysoké dokládá i obchodní ředitel společnosti Alvise Favara. „Spuštění Allegro.cz je pro nás v rámci naší ambice vytvořit nejoblíbenější e-commerce platformu pro zákazníky i obchodníky celé střední a východní Evropy stěžejním milníkem,” cituje jeho vyjádření web E15.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Obchod Allegro začal v Česku fungovat v květnu letošního roku

Že svého cíle chce internetový obchod skutečně dosáhnout dokládá i jeho snaha zaujmout zákazníky. Kromě zmíněných slev a akcí Allegro nabízí také řadu služeb zaměřených na zlepšení zákaznické zkušenosti. Příkladem je věrnostní program Allegro Smart či možnost nákupu zboží s odloženou platbou, dodává server E15.

Koupili jste si již něco v internetovém obchodě Allegro? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články