Máte účet u jedné z těchto českých bank? Máte nárok na velké peníze, prostě vám je dají. Musíte se o ně ale rychle říct

Mnohé banky aktuálně novým i stávajícím klientům nabízí velmi štědré odměny. Dost možná máte na některou z nich nárok i vy.

i Zdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
                   

V poslední době se v souvislosti s bankami často mluvilo o zvyšování poplatků. Události247 například informovaly o tom, že mnohé z bank zavádí či zvyšují poplatky za SMS přihlašování do internetového bankovnictví. Nyní je zde však o poznání lepší zpráva. Vybrané banky totiž přišly s nabídkou nejrůznějších benefitů, a to jak pro stávající, tak nové klienty. Pokud tedy u některé z těchto bank máte účet, pravděpodobně máte i vy na výhody a peníze navíc nárok.

Které z bank výhody nabízí?

Výběr bank je v Česku opravdu široký a není se tedy čemu divit, že se navzájem předhánějí, kdo k sobě přiláká více klientů. Nyní to ve velkém zkouší pomocí různých bonusů, benefitů či finančních odměn. A zatímco některé jsou garantovány pro všechny, kteří splní dané podmínky, u jiných bude o výherci rozhodovat losování. Mnohé akce však již brzy končí, proto neváhejte a přihlaste se o peníze rychle.

Máte účet u této známe banky? Zavedla nový brutální poplatek, kterému se vyhne málokdo

Například Raiffeisenbank vyhlásila soutěž zaměřenou na propagaci bezkontaktních plateb. Jak píše web Peníze, zapojit se mohou jak noví, tak stávající klienti, kteří se zaregistrují do soutěže přes mobilní aplikaci a během února provedou alespoň jednu bezkontaktní platbu. V březnu pak banka vybere 100 výherců, kteří získají 1000 korun.

Bonusy nabízí i další banky

Třeba Creditas nabízí šanci vyhrát hlavní cenu 100 tisíc korun nebo další hodnotné dary. A to až do konce března. Účastníci však musí splnit podmínku minimálně 5 plateb kartou Creditas měsíčně, a to ve výši alespoň 500 korun. Jsou tu nicméně i nefinanční odměny. Například UniCredit Bank se snaží přilákat nové klienty tím, že když si u ní online založí účet a budou aspoň třikrát měsíčně platit kartou, dostanou až 12 vstupenek do multikin CineStar zdarma, píše dále web Peníze.

iZdroj fotografie: Zákupák/ Creative Commons / CC-BY-SA
Lákavý bonus nabízí například UniCredit Bank

Některé z bank pak výměnou za finanční odměnu chtějí své klienty motivovat k využívání svých aplikací. Již v minulosti Události247 informovaly o akci České spořitelny, která nabízela 500 korun všem svým klientům, kteří začnou využívat online bankovnictví George. Aktuálně láká například banka ČSOB na bonus až 1500 korun, pokud se „po aktivaci účtu aspoň jednou přihlásí do mobilní aplikace ČSOB Smart a ve třech po sobě jdoucích měsících zaplatí aspoň pětkrát kartou,“ dodává server Peníze.

U jaké banky máte účet vy? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články