Máte účet u jedné z těchto bank? V roce 2024 máte nárok na velkou odměnu. Kdo si o peníze neřekne, ten nic nedostane

Bankovní konkurence je velká a proto peněžní ústavy chtějí být pro stávající i budoucí klienty atraktivní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na Událostech247 jsme několikrát psali o akcích, které banky pro klienty přichystaly. Banky mají tyto akce opakovaně a rozhodně se jim vyplatí. Dát klientovi bonus ji totiž vyjde levněji než třeba televizní reklama. Když stávající klient mBank doporučí nového klienta, oba dostanou 1000 korun.

Banka bude výherce losovat

Na štědrý bonus lákala nové klienty také Raiffeisenbank, která jim posílá po dobu šesti měsíců 500 korun. K získání celkem 3000 korun stačilo aspoň třikrát měsíčně zaplatit debetní nebo kreditní kartou. Psali jsme i o tom, že ČSOB nabízela za založení Plus konta odměnu až 2000 korun. Některé banky zase nabízely až do konce roku 2023 roční bonusovou úrokovou sazbu až 6 procent. Například UniCredit Bank s účtem Start.

Kdo má účet u téhle známé banky, může dostat na ruku 10 000 Kč. Stačí splnit jednoduché podmínky. Pospěšte si, nabídka brzy končí

Novou soutěž pro klienty nedávno odstartovala Raiffeisenbank. Má za cíl podpořit zájem o takzvané platby na kontakt. Sto vylosovaných výherců pak získá 1000 korun, píše web Peníze. Zapojit se mohou stávající i noví klienti. Základní podmínkou je přihlásit se během února do soutěže prostřednictvím mobilního bankovnictví. Registrační tlačítko je v bankovní aplikaci v sekci Nabídky. Druhou podmínkou je zaregistrovat své telefonní číslo pro příjem plateb na kontakt a alespoň jednu platbu takto poslat.

Peníze, nebo třeba lístky do kina

Soutěž má také Creditas, potrvá do konce března. Hraje se o hlavní cenu 100 tisíc korun a devět dalších hodnotných výher. Podmínkou účasti v soutěži je registrovat se na webu banky a zaplatit osobní kartou Creditas alespoň pětkrát měsíčně vždy přinejmenším 500 korun, píše dále web Peníze. ČSOB odmění nové klienty, kteří si do konce února sjednají běžný účet Plus Konto. Dostanou až 1500 korun, když se po aktivaci účtu aspoň jednou přihlásí do mobilní aplikace ČSOB Smart a ve třech po sobě jdoucích měsících zaplatí pětkrát kartou.

iZdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
Banky často nabízí novým klientům různé peněžní odměny

UniCredit Bank má pro nové klienty až dvanáct lístků do sítě multikin CineStar zdarma. Akce má skončit v polovině roku. Zájemci musí splnit dvě podmínky, a to zadat při online založení účtu promo kód CineStar24 a aspoň třikrát měsíčně zaplatit kartou. Za každý ze šesti měsíců, v němž je podmínka tří plateb kartou splněna, dá banka dvě vstupenky na libovolný 2D film ve zmíněné síti kin. „Tyto akce mě bohužel minuly, jsem už dlouho klientem Moneta Bank a jinam se nechystám,“ řekl k tomu Událostem247 pan Mojmír.

Slyšeli jste už o zmíněných nabídkách bank? Pokud ano, využili jste jedné z nich? Napište nám to do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články